Milletvekili Aydemir; 'Esnafımızın Yanındayız'

Manisa AK Parti Milletvekili Uğur Aydemir ve Ak Parti İlçe Teşkilatı, Akhisar Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifini ziyaret etti.

Milletvekili Aydemir; 'Esnafımızın Yanındayız'

 

Manisa AK Parti Milletvekili Uğur Aydemir ve Ak Parti İlçe Teşkilatı, Akhisar Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifini ziyaret etti.


Yapılan olağan kongre sonucu Esnaf Kefaleti tebrik amaçlı ziyaret ettiklerini belirten Milletvekili Aydemir, “Çok değerli başkanım ve yönetim kurulu üyeleri, hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Öncelikle hepinizin Regaip kandilinizi kutluyorum. Bugün buradaki ziyaretimizin amacı sizleri tebrik etmek amaçlıdır. Hepinize hayırlı olsun diyorum. Ben sizlerin eskiden olduğu gibi bu döneminizde de esnafımızın dertlerini yakından takip edip çözeceğinize eminim. Biz hükümet olarak elimizden geldiği kadar esnafımıza yardımcı oluyoruz, ve olmaya da devam edeceğiz.” Dedi.


Akhisar Esnaf ve Kredi Kooperatifi Başkanı Hasan Genli’de, “ Öncelikle bu nezaketli ziyaretinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bizler 18 Martta yapılan kongre ile ortaklarımızın takdiri ile yönetime seçildik. Bizler bu görevi üstlenirken bizi mutlu eden bir konuda içimizden birinin, kardeşimiz diye hitap ettiğimiz Uğur Bey’in Milletvekili olarak bizlerin yanında olmasıdır. Bizleri bugüne kadar hiç geri çevirmediği için kendisine ayrı olarak teşekkür ediyorum.”  Dedi.

 

Manisa Milletvekili Uğur Aydemir konuşmasının sonunda ise bugün yapılan terörist saldırısını şiddetle kınayarak şehit polis ailesini de baş sağlığı diledi. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber