MHP'li Yiğiter'den Olay Yaratan Sözler

Akhisar Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) parti binasında adaylığını açıklayan Gürcan Yiğiter açıklama sonrası olay yaratan açıklamalarda bulundu.

MHP'li Yiğiter'den Olay Yaratan Sözler

İlçe başkanı İbrahim Uğurlu ve parti yöneticilerinin de bulunduğu sırada ne parti içinde demokrasinin olmadığını dile getiren Yiğiter; “Mevcut delegelerimizi üç kişi kendi arasında belirledi. Şimdi o delegeler ile seçim yapacağız. Neden tüm üyeler ile delege belirlenip de o delegeler ile seçim yapmıyoruz.

Kendilerine oy verecekleri delege yaptılar

Ne yazık ki parti içinde demokrasi yok. 3 kişinin kendilerine oy verecek delegeleri belirlediği delegeler ile seçim yapsak da, ben her zaman aday olacağım. Kaybedeceğimi bilsem bile bir dahaki seçimde de aday olacağım” dedi.

Bugüne kadar hiç kimseyi kırmadığını ifade eden Yiğiter, önceki seçimde kendine yapılan ağır suçlamalar karşısında da partisinin zarar görmemesi adına elinden gelen her şeyi yaptığını belirtti. 

Adaylık açıklaması sonrası 11 Ocak Pazar günü yapılacak olan 9. Olağan Kongre’de tüm adaylara başarı dileklerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2015, 19:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
asena
asena - 6 yıl Önce

Normaldir kendilerinde sectiler delegeleri hak hukuk adaletten bahsediyolar ama herseyi kendileri belirliyor alistilar torpile

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber