MHP Sanayi Esnafıyla Kahvaltıda Buluştu

Akhisar Sanayi Sitesi 27. Blok esnafı, Akhisar Milliyetçi Hareket Partisi ile düzenlediği kahvaltı programında bir araya geldi.

MHP Sanayi Esnafıyla Kahvaltıda Buluştu

 

Akhisar Sanayi Sitesi 27. Blok esnafı, Akhisar Milliyetçi Hareket Partisi ile düzenlediği kahvaltı programında bir araya geldi.


Akhisar Nuri Giyik Sanayi Sitesi 27. Blokta faaliyet gösteren sanayi esnafı, Akhisar Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı ile tanışmak ve kaynaşmak amaçlı kahvaltı programı düzenledi. Çok sayıda esnafın katıldığı kahvaltıda ilçe Başkanı Ali Çavdar Esnaf ile iç içe olmanın verdiği mutluluğu ifade etti.


Başkan Çavdar, “Bu güzel organizasyonda emeği geçen ve burada bizlerle birlikte olan değerli esnaflarımız, hepinize partim ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak, milletimizi yalnız bırakmadığımız gibi esnafımızı da yalnız bırakmayacağız. ” dedi.


Kahvaltı sonrasında ise Esnaf ve partililer toplu fotoğraf çektirdi.  

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber