MHP Kadın Kolları Anneler Gününde Doyasıya Eğlendi

Akhisar MHP İlçe Teşkilatı Kadın Kolları 13 Mayıs Anneler Gününü düzenlediği eğlence programı ile kutladı. Otel Tütün düğün salonunda düzenlenen

MHP Kadın Kolları Anneler Gününde Doyasıya Eğlendi

 

Akhisar MHP İlçe Teşkilatı Kadın Kolları 13 Mayıs Anneler Gününü düzenlediği eğlence programı ile kutladı. Otel Tütün düğün salonunda düzenlenen programa Akhisar MHP İlçe Teşkilatı Başkanı Ali Çavdar ve yönetim kurulu üyeleri yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.


Anneler gününe özel düzenlenen programda İlk konuşmayı Akhisar MHP İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Selma Kırbaşlı yaptı.


Kırbaşlı, “O gülerse çağlayanım, O ağlarsa ağlayanım, Ona gönül bağlayanım, Annem.. .Annem..Canım Annem.” Dizeleri ile konuşmasını başladı.


Başkan Kırbaşlı, “Saygı değer misafirler ve Bizlerle birlikte olmayı tercih eden yüce İnsanlar Annelerimiz, hepiniz hoş geldiniz, Şeref ve onur verdiniz. Sizleri Akhisar Milliyetçi Hareket Partisi Kadın kolları olarak Saygı ve sevgi ile selamlıyorum.


Bu anlamlı günde sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyuz. Hepinizin Anneler Günü Kutlu Olsun.Daha nice anneler gününde sevdiklerimizle birlikte olmayı yüce Allahtan niyaz ediyorum.


Yüce Allah’ın Hiçbir varlığa vermediği, bahşetmediği " Analık" meziyetiyle donatılmak her halde duyguların en yücesidir. Analık olmasaydı insanlık olmazdı, ana ailenin, toplumun hatta bir milletin temel direğidir.. Yok oluşa baş kaldırıştır,


Ana merhameti öğretir. Sevgiyi öğretir, sabretmeyi öğretir, paylaşmayı öğretir. Analarımız bizlerin İlk ve ebedi öğretmenleridir. Bizim onlardan öğreneceklerimiz bir hayat boyu devam eder, Bizlerin sahip olduğu tüm güzellik ve faziletler onun engin şefkat ve sevgisi ile vucut bulmuştur.          


Onların sevgisi ve fedakarlığı karşılıksızdır. Onların gönlünde kin ve nefret yoktur Onların her bakışı ayrı bir güzellik sunar insanlığa,yüce dinimizde de anaların yeri ayrı bir köşededir. Baş tacıdır hep onlar, çünkü Cennet Anaların Ayakları Altındadır diye buyrulur yüce dinimizde. Onlar toplumlara yön verecek kadar güçlü ve iktidar sahipleridirler. Bu gün dünyada başarılı olmuş tüm liderlerin üzerinde annelerinin izini görmekteyiz.


Kadının bir devlet yönetiminde ne kadar etkili olduğunu Türk milletinin kurduğu tüm Devletlerde görmekteyiz. Bu durum kadının dünya tarihinde de önemli bir varlık oluşunun açık örnekleridir.


Milli mücadele yıllarında Nene Hatun'ların Kara Fatma'ların, Gördesli Makbule'lerin ve daha nicelerinin yaptıklarını unutmak ne mümkündür.


Eğer Bu vatan üstünde Ay yıldızlı Albayrak özgürce dalgalanıyorsa Bunda cefakar Türk Analarının alın teri. Akıttığı kan vardır.


Bizler Bunların evlatları olarak bu vatanı sahipsiz bırakmayacağız, böldürtmeyeceğiz, Bu Vatanda sonsuza dek Albayrak Dalgalanacak, Ezan Susmayacak. Bizler Yüce Türk Milletinin Kadınlarıyız, Analarıyız. Hepiniz Allaha Emanet olunuz yaygılarımla, Ne Mutlu Türküm Diyene !! “ Diyerek sözlerine son verdi.


Programda bir diğer konuşmayı is MHP Akhisar İlçe Başkanı Ali Çavdar yaptı Çavdar, “ Çok kıymetli annelerimiz, anne adaylarımız, hepiniz hoş geldiniz. Emsalsiz ve sınırsız sevginin, hoş görünün, sabrın, en masum ve temiz duyguların timsali annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.


Yer yüzünde hiçbir kimse yoktur ki bizleri onlar kadar sevsin ve korusun. Eğitim ailede başlayan bir süreçtir. Bu süreçte de annelerimiz bizlerin Başöğretmenleridir. Anne sevgisi sevginin en büyüğü ve en kıymetlisidir. En değerli varlığımız, baş tacımız annelerimizin ise tek beklentileri sevgidir. Onları mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek ve hayırlı bir evlat olmak ise annelere en büyük armağandır. Onların gülen yüzleri ise bizlerin en büyük hazinesidir.


Onun için yılın sadece bir gününde değil, her gününde hatırlamalı, hoş tutmalı sevgi ve saygımızı göstermeliyiz.


Ben sözlerimi son vermeden önce, Şehit Annelerimize bir kez daha minnet ve şükranlarımı sunuyor hepinizi saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” Dedi.  


Programın sonunda ise katılanlar doya sıya eğlendi. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber