banner234

MHP ilçe başkanı Namal, "Sen artık Akhisarlı'nın başkanısın"

MHP'nin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in vefatının 22. yılı nedeniyle Akhisar MHP ilçe teşkilatında düzenlenen lokma hayrına katılan Akhisar’ın yeni belediye başkanı Besim Dutlulu’ya samimi karşılama yapıldı.

MHP ilçe başkanı Namal, "Sen artık Akhisarlı'nın başkanısın"

31 Mart Yerel seçimlerinde Millet ittifakının Akhisar Belediye başkanı olarak kazanan Besim Dutlulu ve meclis üyesi Ekrem Kayserili’de davet üzerine lokma hayrına katıldı. Kendisini kapıda karşılayan MHP ilçe başkanı Ahmet Namal, Akhisar için hep birlikte çalışacaklarını bundan sonra Akhisar için birlik olacağını ifade ederek Dutlulu’ya; “Bu saatten sonra sen ne CHP’nin ne MHP’nin başkanısın, bu saatten sonra sen Akhisar’ın ve Akhisarlı’nın belediye başkanısın. Biz öyle algılayacağız, siyasiler olarak öyle lanse edeceğiz.” Dedi.

Akhisar halkının mesaj verdiğini ifade eden Dutlulu; “Sonuçta Akhisar halkı bize bir mesaj verdi. Manisa Büyükşehir’i Cengiz Ergün yönetsin, Akhisar’ı da Besim Dutlulu yönetsin diye, biz burada MHP, İYİ Parti, AK Parti kimseyi dışlamadan elimizden geldiğince bu mesajı alacağız ve elimizden geleni yapacağız” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 18:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber