banner113

MHP Akhisar Yeni Binasını Hizmete Açtı

Akhisar Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe teşkilatı yeni binası olan İnönü Mahallesi 153 Sokak numara 25’de hizmete açıldı.

 Akhisar Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe teşkilatı yeni binası olan İnönü Mahallesi 153 Sokak numara 25’de hizmete açıldı. 

Açılışa Manisa MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, Akhisar Belediye başkanı Salih Hızlı, Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Akhisar Büyükşehir Koordinasyon Müdürü Doğan Ensivri, Akhisar MHP İlçe Başkanı İbrahim Uğurlu, MHP İlçe Yöneticileri, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit ve birçok partili katıldı. 


Açılışta konuşan İlçe başkanı İbrahim Uğurlu; "30 Mart mahalli idareler seçiminden sonra seçim sonuçlarının partimize verdiği görev ve sorumluluk ile yüklendiği misyonun gereklerini en iyi şekilde yerine getirmek, Akhisar Halkına daha iyi koşullarda hizmet verebilmek için ilçe teşkilatımızın yerini değiştirdik. Yıllardır Akhisar’ın sorunlarının çözülmesi için hiç bir ayırım gözetmeden var gücüyle çalışan Milliyetçi Hareket Partisi yeni binasında Akhisar da yaşayanların dertlerini dert edinmeye ve çözümü için daha fazla çalışacaktır. Temsil ettiğimiz misyonun gereği olarak, Bu vatanın tüm değerlerini bünyesinde barındıran Milliyetçi Hareket Partisi Her değeri ve her kesimiyle dün olduğu gibi bundan sonra da Üzerinde yaşadığımız, şehit kanlarıyla sulanmış bu aziz vatan da tek yürek, tek millet, tek bayrak olarak yaşamak için mücadelesini var gücüyle sürdürecektir. Bu devletin huzurunu, güvenliğini ve birliğini bozacak her türlü oyun ve tahriklere dur diyecektir.

Her kesin bildiği gibi Milliyetçi Hareket Partisinin benimsediği dustur “söz konusu vatansa gerisi teferruattır” Bu duygu ve düşünceler ile Baş ta Musul ve Kerkük teki soydaşlarımıza yapılanları ve Türk yurdunda Bayrağımızı indirme hainliğini gösterenlerden ve buna sebep olanlardan mutlaka bir gün hesap soracağımızı sizlerle paylaşırken, Yaklaşmakta olan mübarek “Ramazan ayın in” da başta Türk ve İslam alemine olmak üzere Akhisarlı hemşerilerimize hayırlara Birlik ve beraberliklere vesile olmasını dilerim. Biz memleket sevdamızı dört kelimeyle anlatırız. ve deriz ki; Vatan Sana canım Feda" dedi.

Açılış kurdelesini MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, Akhisar Belediye başkanı Salih Hızlı, MHP İlçe başkanı İbrahim Uğurlu, MHP eski ilçe başkanları Saffet Aksoy, Ali Çavdar, Turgut Aksoy, Av. Osman Oktay Öner Alanç, Mehmet Dedeoğlu, AK Parti İlçe başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, CHP İlçe başkanı Av. İsmail Fikirli ile birlikte kestiler.  

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2014, 19:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
CG
CG - 6 yıl Önce

ilk seçimi meclis yapıyor, tam olarak halk seçiyor denemez gerçekten halk seçiyor diyebilmemiz i̇çi̇n adaylari mecli̇s göstermemeli̇.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber