banner234

MHP, 23 Nisan Töreninden Sonra Huzur Evine Gitti..

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Akhisar İlçe Teşkilatı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çelenk koyma törenine katıldıktan sonra, Akhisar Huzur Evine Regaip Kandili nedeniyle bir ziyaret gerçekleştirdi.

MHP, 23 Nisan Töreninden Sonra Huzur Evine Gitti..

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Akhisar İlçe Teşkilatı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  çelenk koyma törenine katıldıktan sonra, Akhisar Huzur Evine  Regaip Kandili nedeniyle bir ziyaret gerçekleştirdi.  


Ziyarette konuşan MHP Manisa Milletvekili adayı Avukat Osman Oktay, Huzur evi sakinlerinin Regaip kandilini kutladı. Yaşlılarımızı her zaman hatırladıklarını, onların tecrübelerinden yararlanmak gerektiğinin bilincinde olduklarını, sık sık ziyaret ederek rahatsız etmek istemediklerini, ancak böyle özel günlerde muhakkak ziyaret ettiklerini ve etmeye de devam edeceklerini anlattı.

Huzur evi Müdürü Recep SARIAVCI’ da yaptığı konuşmada;” Huzur evi sakinlerinin tek bir şeye ihtiyaçları var. O da yeni yüzler görmek istemeleridir. Sivil toplum örgütlerinin bu tür ziyaretleri sakinlerimizi ziyadesiyle mutlu etmektedir. Her zaman bekleriz” dedi.

MHP’nin Huzur evi ziyaretine İlçe Başkanı İbrahim Uğurlu, meclis üyeleri Halil Aktaş, Arif Oruntaş,  Leyla Özkan, Başkan Yardımcısı Halil Öksüz,MHP Akhisar İlçe Sekreteri  İbrahim Sarısakal,MHP Manisa milletvekili adayı Avukat Osman Oktay, yöneticiler Hasan Dalar, Süleyman Bakek, Kadın kolları Başkanı Fatma Yurtsever ve kadın kolları üyeleri hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2015, 10:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
tebrikler
tebrikler - 6 yıl Önce

kendi aile büyüklerinin dahi ziyaret edilmediği bir dönemde bunu hatırlatan mhp yöneticilerini kutluyorum

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber