Mansur Onay'dan Taraftarlar Derneğine Ziyaret

Akhisar Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Mansur Onay ve MHP İlçe yönetimi

Mansur Onay'dan Taraftarlar Derneğine Ziyaret

Akhisarpress.com - Akhisar Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Mansur Onay ve MHP İlçe yönetimi Akhisarspor Taraftarlar Derneğini ziyaret etti.

Dernek binasında Akhisarspor Taraftarlar Derneği başkanı Nihat Uz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Maçların Akhisar'da oynanması için imza kampanyası düzenlediklerini ifade eden Akhisarspor Taraftarlar Derneği başkanı Nihat Uz; "Akhisar'daki mevcut stadın revize edilip Akhisar Belediyespor'un maçlarını Akhisar'da oynaması için imza kampanyası düzenledik. Akhisar halkından yoğun katılım oldu. Başbakanımız Akhisar'daki konuşmasında Akhisar Arena'nın temelinin atıldığını söyledi. Ancak halkımızın da takip ettiği gibi stadyum inşaasında herhangi bir gelişme görülmüyor. Öte yandan Akhisarspor'da yapılan harcamalar da gizli tutuluyor, kamuoyu ile paylaşılmıyor. Daha şeffaf bir yönetim anlayışı bekliyoruz." dedi.

MHP Akhisar Belediye başkan adayı Mansur Onay, Akhisar'da seçimi kazandıkları takdirde herşeyin daha şeffaf ve kamuoyu ile paylaşılacağına vurgu yaptı.

Ziyarete Akhisar MHP İlçe başkanı İbrahim Uğurlu, yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber