Kındıroğlu: İYİ Parti esnafın yanında olduğunu gösterdi

İYİ Parti Akhisar İlçe başkanı Mustafa Kındıroğlu, Ocak ayı meclis toplantısında verdikleri önerge ile esnafın yanında olduklarını ifade etti.

Kındıroğlu: İYİ Parti esnafın yanında olduğunu gösterdi

Kındıroğlu yaptığı açıklamada; “Akhisar Belediyesi 2021 ocak ayı Belediye Meclis toplantısında İYİ Partili meclis üyelerimizce pandemi tedbirleri kapsamında belediyenin kiracısı olan ve şuan faaliyetine devam eden esnafımıza Ocak, Şubat ve Mart ayları kiralarında %50 indirim yapılması yönünde Belediye Meclis Başkanlığına önerge verilmiş, verilen bu önergemiz görüşülmek üzere komisyona sevk edilmişti.

Şubat ayı Belediye Meclis Toplantısında 5. gündem maddesinde Akhisar Belediyesi kiracısı olan ve şuanda faaliyetlerine devam eden esnaflarımızın kiraları ile ilgili kırsal bölgelerdeki kiracılara bu yıl zam Ocak, Şubat ve Mart aylarında yansıtılmayacak, merkezdeki kiracı esnafımız için de 3 aylık kira bedeli için %10 indirim yapılması oy birliği ile kabul edildi.

İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanlığı ve Belediye Meclis Üyelerimiz olarak, Halkımızın her sıkıntısında yanlarında olacağız. Daha İYİ Akhisar için çalışmalarımız eksiksiz devam edecek.” Dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber