İYİ Parti'den yeni başkan yardımcısı Engin'e ziyaret

İyi Parti Akhisar İlçe Başkanı Mustafa Kındıroğlu ile yönetim kurulu üyeleri ve Manisa il yönetim kurulu üyesi Fatma Yurtsever ile birlikte Akhisar belediye başkan yardımcılığına atanan İyi Parti'li Tuncay Engin'i makamında ziyaret etti. 

İYİ Parti'den yeni başkan yardımcısı Engin'e ziyaret

İlçe başkanı Mustafa Kındıroğlu şöyle konuştu, "başkanımı eskiden tanıyorum asker kökenli olmasıda ve belediye partimizi Tuncay başkanın temsil etmesi beni ayrıca mutlu ediyor dedi. Ziyarette çalışmalarını anlatan belediye başkan yardımcısı Tuncay Engin belediye yönetimi ve belediye başkan yardımcıları ile uyum içerisinde akhisar halkına hizmet ediyoruz buda beni çok mutlu ediyor" dedi.

İyi Parti Manisa il yönetim kurulu üyemiz Fatma Yurtsever de başkan yardımcımız Tuncay Engin'i görevinde başarılar diliyorum ve partimizin belediye yönetiminde olması saha da seçmenimize anlatacağımız çok iyi bir gelişme olarak görüyorum dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber