İYİ Parti'de Kındıroğlu, yeniden adaylığını açıkladı

İYİ Parti Akhisar ilçe başkanı Mustafa Kındıroğlu, Mart ayı içerisinde yapılacak 2. olağan üstü kongrede tekrar aday alacağını İYİ Parti ilçe lokalinde açıkladı.

İYİ Parti'de Kındıroğlu, yeniden adaylığını açıkladı

Mustafa Kındıroğlu yaptığı açıklama; “Sevgili arkadaşlarım , değerli basın mensupları ve her şeyin en iyisine layık Akhisar’lı hemşerilerim. Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Bugün, partimiz İyi Parti’den adaylığımı açıklamak için karşınızdayım. Konusunda uzman ekip arkadaşlarım ve sizlerle birlikte daha yaşanır Akhisar için yeni ve çok güzel bir yola çıkıyoruz. Bu yol, aklı ve bilimi esas alan; “Halka hizmeti Hakk’a hizmet” olarak görenlerin, sosyal demokrasiyi rehber edinenlerin yoldaşlığı ile yürünecektir. 

Biz bu yola hep beraber çıkıyoruz ve yolu hep beraber yürüyeceğiz sonunda hep beraber kazanacağız
Sevgili arkadaşlarım, partimizin önceden gelen inancını ve omurgasını bozmadan, daha da zenginleşmesini sağlayarak, siyasi üretimini çok daha genişleterek, parti içi işleyiş ve demokrasi taleplerini büyüterek hizmet etmek, genel prensibimiz olacaktır.

Ayrımsız, yabancısız… Biri ve diğeri diye bahsedilmeyen… Birbirini değerli ve önemli kılan bir yaklaşımı hayati sayacağız. İyi Parti’yi evi bilen, ocağı sayan herkesi sevgiyle kucaklayacağız. 

Gençlerin performansı, kadınların zerafeti ve üretimi, arkadaşlarlarımızın gayreti eksilmeyen umudumuz olacaktır. Severek… Överek…Yücelterek…  Herkesin birbirini taşıyacağı, yorulmadan hedefe ulaşacağımız, özenli, kıymetli yol arkadaşlığı güvencemizdir
Şimdi hepinize içtenlikle soruyorum: Kalpleri yormadan, yüzleri soldurmadan, sevgiyle, hoşgörüyle yürüyeceğimiz bu yolda benimle yürümeye var mısınız?
Bende şahsıma gösterdiğiniz ilgi, verdiğiniz destek ile İyi Parti Akhisar İlçe Başkanlığı’na aday olduğumu huzurlarınızda açıklıyorum.
Diyoruz ki; Her şey birlikte, her şey sizlerle güzel.
Önce kendime, sonra yönetim kurulu arkadaşlarımıza, sonra sizlere emanetiz. Sizlere güveniyoruz.
Kamuoyunu saygı ve sevgiyle selamlıyorum.” Dedi.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber