Hüseyin Eryüksel, Sazoba ve Beyoba Mahallelerin'de

AK Parti’nin Cumhur ittifakı adayı Hüseyin Eryüksel ile AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Sayın ve partililerin de katılımı ile birlikte Sazoba ve Beyoba Mahallesine bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Hüseyin Eryüksel, Sazoba ve Beyoba Mahallelerin'de

31 Mart yerel seçimlerinde hangi parti oy verirse versin herkesin ve her kesimin oylarına talip olduklarını ifade eden AK Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel, Beyoba mahallesinde ilk olarak Horasan Erenlerinden Koca Bektaş Dede Dergahını ziyaret etti.

Ardından Şifa Ocağı Beylerinden, Alimcan Gündüz, Hüseyin Gündüz, Hamza Gündüz ve Mehmet Gündüz’ü aileleri ile birlikte ziyaret eden Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel burada kısa bir sohbet etti.

Beyoba ve Sazoba Mahallesi sakinlerini ziyaret eden Cumhur ittifakının Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel, “Hangi siyasi görüşe sahip olursa olsun, hangi partiye oy verirse versin, biz herkesin her kesimin oyuna ve hizmetine talibiz. Vakit Kavuşma Vakti” dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber