Hacet ; Alaşehir ve Sarıgöl Programlarıyla Çalışmalarına Devam Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili aday adayı Hayriye Hacet Alaşehir ve Sarıgöl programıyla çalışmalarına devam etti.

Hacet ; Alaşehir ve Sarıgöl Programlarıyla Çalışmalarına Devam Etti

 Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili aday adayı Hayriye Hacet Alaşehir ve Sarıgöl programıyla çalışmalarına devam etti. 


Alaşehir Programına esnaf ve üye ziyaretleri yapan Hayriye Hacet esnafla sohbet etti. Esnafla konuşan Hacet : “Her yerin, her bölgenin kendi gerçekleri var. Bizim buraların ekonomik gerçeği çiftçinin cebi dolarsa her kesin cebi dolar. Biz burada esnafı çiftçiden, çiftçiyi esnaftan ayrı düşünmüyoruz. Bu konuyla ilgili olarak partimizin genel politikaları olduğu gibi alan politikaları da var. Ben şehsen bu üretim ve hizmet kademelerinin hemen hemen hepsinde yer almış bir kişi olarak söylüyorum, üniversiteye girinceye kadar tarlada tütün kırdım, kendi iş yerimi açtım, bir anlamda esnaflık yaptım. Öğretmenlik ve okul müdürlüğü yaptım. Toplumun her sosyoekonomik katmanının yaşadığı sorunları ve çözümleri çok iyi biliyorum.” dedi.

Programına Sarıgöl ile devam eden Hayriye Hacet burada önce Cumhuriyet Halk Partisi ilçe lokaline geçerek bir süre partililerle sohbet etti. Hacet : “Değerli arkadaşlar, seçim çalışmaları nedeniyle Manisa’nın tamamını adım adım geziyoruz. Toplumun her katmanından insanlarla konuşuyoruz, görüşüyoruz. Pek çok insanda bir umutsuzluk, bir yılgınlık hali var. Bu durumdan bir vazife çıkarmalıyız. Türkiye’nin umudu olan bir partinin, Cumhuriyet Halk Partisi’nin üyeleri olarak bizler çok çalışmalı, insanlara ulaşmalı ve partimizin politikalarını, insanlara getireceğimiz çözümleri anlatmalıyız. Görüştüğümüz insanlar önce umutsuzca konuşuyorlar, bizler parti politikalarımız anlattıkça bakışlar değişiyor, insanların kendine bir güven geliyor, umutla doluyorlar. Cumhuriyet Halk Partisinin politikaları yetkin ve güçlüdür. Yeter ki biz insanlarla konuşalım, anlatalım.” dedi.

Sarıgöl de Cumhuriyet Halk Partisi Sarıgöl Gençlik kolları lokalini de ziyaret eden Hacet gençlerin çalışmaları konusunda bilgiler alıp, gençlerle bir süre sohbet etti. Hacet : “Partimizin ve Cumhuriyetin kurucusu Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, cumhuriyetimizi siz gençlere emanet etti. Sizlerin çalışmalarını gördükçe ne kadar haklı olduğunu bir kez daha anlıyorum. Sizleri tebrik ediyorum gençler. Cumhuriyet Halk Partisinin ve ülkemizin sizlere çok ihtiyacı var” dedi
Günün son programında Cumhuriyet Halk Partisi Sarıgöl ilçe örgütünün düzenlediği aday adayı tanıtım programına katılan Hayriye hacet üyeler ve aday adaylarıyla sohbet eden Hacet daha sonra salonda bulunan partililere hitap etti. Hacet : “değerli Cumhuriyet Halk Partililer, değerli arkadaşlar, Aday adaylığı sürecinde görüyorum ki milletvekili aday adayı olan arkadaşlarımızla çok yoğun bir çalışma sürecindeyiz. Bu enerji insanlara çok olumlu şekilde yansıyor. Ben yapılan çalışmaların hepsinin çok değerli olduğuna inanıyorum. Her zaman söylüyorum. Patimiz için bir dakika çalışan, bir kuruş harcayan herkesin başımın üstünde yeri var. Bu nedenle tüm aday adayı arkadaşlarımı kutluyorum. Önseçim ile aday belirleyen tek parti Cumhuriyet Halk Partisidir. Demokrasinin en güzel ve en saf hali ile adaylarımızı belirliyoruz. Böyle bir partinin üyesi olmaktan gurur duyuyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2015, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber