Güzide İçen'den Özel Öğrencilere Özel İlgi

Ak Parti Manisa Milletvekili Aday adayı mimar Güzide İçen Kasap, Turgutlu Firdevs Gürel Özel Eğitim Uygulama Merkezini ziyaret etti.

Güzide İçen'den Özel Öğrencilere Özel İlgi

 Ak Parti Manisa Milletvekili Aday adayı mimar Güzide İçen Kasap, Turgutlu Firdevs Gürel Özel Eğitim Uygulama Merkezini ziyaret etti. Engelli öğrencilerle yakından ilgilenen Güzide İçen Kasap'a ziyaretinde Okul Müdürü İbrahim Çakmak, AK Partili yöneticiler eşlik etti.

Okul müdürü İbrahim Çakmak'tan okul ve öğrenciler ile ilgili bilgiler alan Güzide İçen Kasap daha sonra okulda eğitim gören öğrencilerle vakit geçirdi. Engelli öğrencilerle eğlenceli dakikalar yaşayan Güzide İçen Kasap;" Burada eğitim gören özel öğrencilerimizin her zaman yanındayız. İl Genel Meclisinde görevli iken de engelli öğrencilerimiz ve engelli vatandaşlarımız için çalışmalarımız oldu. Manisa'da ve tüm ülkede engelli vatandaşlarımız için meclis çatısı altında bir çok iyileştirme yapıldı ve bu bizim iktidarımız zamanında oldu. Bizde Allah nasip eder halkın vekili olursak engellilerin hayatını kolaylaştırmak için çok önemli projelere imza atacağız" dedi. Öğrencilerin yakın ilgisi karşısında memnun olan Güzide İçen Kasap eğitimcilerle uzun süre sohbet etti.
Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2015, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber