banner113

Dursun; 'Genel Başkanımızın Ak Parti'ye Geçme Gibi Bir Düşüncesi Yok'

Akhisar Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Genli ve Yönetim kurulu üyeleri Ziyaret programı kapsamında Has Parti Akhisar İlçe

Dursun; 'Genel Başkanımızın Ak Parti'ye Geçme Gibi Bir Düşüncesi Yok'

 

Akhisar Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Genli ve Yönetim kurulu üyeleri Ziyaret programı kapsamında Has Parti Akhisar İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini Partililer Kendilerini kapıda karşıladı. 


Ziyarette ilk konuşmayı Has Parti İlçe Başkanı Ali Dursun yaptı, Başkan Dursun,” Medyada partimiz ve Sn. Genel Başkanımız Prof. Dr. Numan Kurtulmuş hakkında çıkan haberler kurulumuzca değerlendirilmiş ve aşağıdaki açıklamaların kamuoyu ile paylaşılması ihtiyacı doğmuştur.


Halkın Sesi Partisi kurulduğu günden bu yana ortaya koymuş olduğu üslup, yöntem ve program ile Türkiye siyasetinin ihtiyacı olan son derece önemli politikalar üretmiş, bu politikalarını kamuoyu ile paylaşmış ve kamuoyundan aldığı güçle emin adımlarla yürüyüşünü sürdüre gelmiştir.

Kamuoyunun Sayın Genel Başkanımızın şahsında Has Parti'ye göstermiş olduğu güven ve ilgi sözümüzü kuvvetli kılmış, güçlü bir ekibin ortaya koymuş olduğu bilgi ve tecrübeye dayalı politik çözümler, süreç içerisinde gerek iktidar ve gerekse muhalefet, tüm siyasi partilere ve Türkiye siyasetine yol gösterici olmuştur.


Türkiye'nin gündemine oturan bu tartışmalar, milletimizin, Genel Başkanımızın şahsında HAS Parti'ye olan teveccühünün arttığının teyidi niteliğindedir. Bizler, kamuoyunun ve büyük fedakarlıklarla çalışan teşkilatlarımızın itici gücüyle, kısır tartışmalar ve suni gündemlerle patinaj yapmakta olan Türkiye siyasetinin yolunu açacak politikalar üretmeye ve sözümüzü geniş kitlelerle paylaşmaya devam edeceğiz.


Yalan siyasi gelecekte, Türkiye siyasetinde, kararlı ve inançlı duruşa, ortaya koymuş olduğumuz ilkelere ve siyasi üsluba ne denli ihtiyaç duyulduğu çok daha net bir şekilde anlaşılacaktır.” Dedi. 


Ardından Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Hasan Genli’de teşekkür konuşmasını yaptı. Başkan Genli, “ Bizi kırmayıp kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Esnaf ve Sanatkarımız Kurumumuzu kendi kurumu olarak sahiplendi.

 

Dinamik yep yeni kadromuzla Akhisar’ımız esnafımız için çalışmaya devam edeceğiz” Dedi.

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber