banner234

Dağlar, Merkez Çarşı Esnaflarıyla

Ak Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Mustafa Dağlar, Akhisar Şehit Tahir Ün Caddesi esnaflarını ve Merkez Çarşı esnaflarını ziyaret etti.

Dağlar, Merkez Çarşı Esnaflarıyla

 Ak Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Mustafa Dağlar, Akhisar Şehit Tahir Ün Caddesi esnaflarını ve Merkez Çarşı esnaflarını ziyaret etti.


Şehit Teğmen Tahir Ün Caddesi boyunca tüm esnafları tek tek dolaşan Dağlar, kendisini tanıtarak çıktığı bu yolda bir Akhisarlı olarak Akhisarlı’ lardan destek istediğini belirtti.

Ziyaret ettiği Şehit Teğmen Teğmen Tahir ün Caddesi ve Merkez Çarşı esnafları tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Dağlar, “ İnsanı insan olduğundan dolayı seviyoruz. Sizlere hizmet etmek için bu yola çıktım. Sizlerin sıkıntılarınıza, problemlerinize ortak olmak ve sizleri Ankara’da, meclisimizde vekiliniz olarak en iyi şekilde temsil edebilmek  için bu göreve talibim” diyerek esnaflardan destek istedi. Esnaflar ise kendisine destek sözü vererek, “ Kalbimiz de desteklerimizde sizinle, bizlere iyi hizmetler sunacağınıza inanıyoruz. Allah yardımcınız olsun. Dualarımız ve desteklerimiz sizinledir. Yolunuzda başarılar diliyoruz.” diye konuştular.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2015, 15:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber