Dağlar, Huzurevini Ziyaret Etti

Ak Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Mustafa Dağlar, 18- 24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla Akhisar Huzurevini ziyaret eden Dağlar; “Unutmamalıyız ki hepimiz yarının yaşlı bireyleriyiz” dedi.

Dağlar, Huzurevini Ziyaret Etti
Ak Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Mustafa Dağlar, 18- 24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla Akhisar Huzurevini ziyaret eden Dağlar; “Unutmamalıyız ki hepimiz yarının yaşlı bireyleriyiz” dedi.

Yaşlılar Haftası dolayısıyla Huzurevine ziyarette bulunan Mustafa Dağlar, Müdür Recep Sarıavcı tarafından karşılandı. Ekibiyle birlikte Sarıavcı’nın odasına ziyarette bulunan Dağlar, “ Dernek Başkanlığı yaptığım dönemde ve idarecilik dönemimde bir Akhisarlı olarak birçok kez sizleri ve burada bulunan büyüklerimizi ziyaret ettik. Şimdi ise Manisa Milletvekili Aday Adayı olarak burada bulunmaktan mutluyum. Büyüklerimizin burada bulunan yaşlılarımızın, sadece bu günlerde değil, her zaman kıymetli ve değerli olduğunu insanlarımıza, çocuklarımıza öğretmemiz gerekiyor. Yaşlılarımız bizim atalarımız, bizim büyüklerimizdir. Bizler için çok kıymetlidir. Çocuklarımıza, büyüklerimize sevgi ve saygıyı çok iyi anlatıp, aradaki köprüyü daha da sağlamlaştırmalıyız.  Atalarımız ne diyor ‘Baba cennetin orta kapısıdır. Dilersen terk et, dilersen muhafaza et’. Aynı şekilde annelerimiz için ‘ Anne başta taç imiş, her derde ilaç imiş; bir evlat pir olsa da anaya muhtaç imiş’. Unutmamalıyız ki hepimiz yarının yaşlı bireyleriyiz” diye konuştu. Huzurevi Müdürü Sarıavcı ile yapılan sohbetin ardından Huzurevindeki yaşlıların odalarını ve sosyal aktivite alanlarını gezerek ziyaret eden Dağlar, yaşlılarla tek tek ilgilenip ellerini öperek hal ve hatırlarını sorarak gönüllerini aldı.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2015, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber