Dağlar, 14 Mart Tıp Bayramını Kutladı

Ak Parti Manisa Milletvekili aday adayı Mustafa Dağlar, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla uzun yıllar görev yaptığı Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi’ni, Hastane Yöneticisi Başhekim Opr.Dr. Erol Karaca ve doktorları, Sağlık Sen Akhisar İlçe başkanı Fatih Gündüz, sağlık personellerini ve hastaları ziyaret etti.

Dağlar, 14 Mart Tıp Bayramını Kutladı

Ak Parti Manisa Milletvekili aday adayı Mustafa Dağlar, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla uzun yıllar görev yaptığı Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi’ni, Hastane Yöneticisi Başhekim Opr.Dr. Erol Karaca ve doktorları,  Sağlık Sen Akhisar İlçe başkanı Fatih Gündüz, sağlık personellerini ve hastaları ziyaret etti.


Dağlar, Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesinde ilk olarak Hastane Yöneticisi Opr. Dr. Erol Karaca’yı ziyaret etti. Dağlar, Karaca’nın Tıp Bayramını kutlayarak “ Sizin nezdinizde tüm doktorların 14 Mart Tıp Bayramı’nı şimdiden kutluyorum, doktorlarımız yaptıkları bu zorlu görevde doğrudan insana hizmet ederek yüce bir görevi yerine getirmektedirler. Ben tüm doktorlarımıza bu zor görevlerinde kolaylıklar diliyorum” diye konuştu. Daha sonra doktorları, sağlık personelini ve hastaları ziyaret eden Dağlar, sonra Sağlık Sen İlçe başkanı Fatih Gündüz ve yönetim kurulu üyelerini hastane sendika odasında ziyaret etti. Sağlık Sen ilk Akhisar İlçe başkanlığını yapan Dağlar, bu ziyaretinde yeni seçilen İlçe başkanı Gündüz’ e hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, yaklaşan sendika yetki süreci ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2015, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber