Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa'ya geliyor!

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 21 Şubat Perşembe günü Manisa’ya geleceğini duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa'ya geliyor!

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 21 Şubat Perşembe günü Manisa’ya geleceğini duyurdu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 21 Şubat Perşembe günü saat 16:00’da Manisa’ya gelecek. Konuyla ilgili AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli şu açıklamalarda bulundu, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ı Manisa’da ağırlayacağız. Hepimizin bildiği gibi geçtiğimiz günlerde genel merkezimizin olurlarıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayımız olarak MHP’li Sayın Cengiz ERGÜN’ü ve diğer 17 ilçelerimiz de ittifak ruhuna tam anlamıyla uyan isimleri açıklamıştık. Bu kapsamda çalışmalarımızı da gece gündüz demeden sürdürüyoruz. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız ve dünya liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan 21 Şubat Perşembe günü Manisa’ya geliyor. Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan aday tanıtım toplantısında Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayımızı ve 17 ilçe belediye başkan adaylarımızı halka tanıtacak. Bu kapsamda tüm vatandaşlarımızı şimdiden bayram günümüze davet ediyorum. O gün orada Cumhur İttifakı’nın ruhunu tam anlamıyla göstererek, Cumhurbaşkanımızı Manisa’da en güzel şekilde ağırlayacağız."

YORUM EKLE
YORUMLAR
akhisarlı
akhisarlı - 3 yıl Önce

üniversite aylardır yeni rektörünü bekliyor. ahali belediye başkanları ile uğraşıyor.

sarı çizmeli
sarı çizmeli - 3 yıl Önce

ne/kim için? lanetleyici/aşağılayacı bu kadar beyan'dan sonra mhp'nin adayına oy istemek için mi? kimse 'siyaset böyle' demesin. suçlu siyaset değil. siyaset burada kişilerin gerçek yüzünü, gerçekte kaç gram olduğunu ortaya koyan bir turnusol kağıdı sadece.

Şed
Şed - 3 yıl Önce

15 yıl önce manisada üniversite varmıydı yoktu biz açtık biz!

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber