CHP’li Kadınlar Yaşlılar Haftasında Huzur Evini Ziyaret Etti

Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları yönetimi ve üyeleri Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

CHP’li Kadınlar Yaşlılar Haftasında Huzur Evini Ziyaret Etti

 Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları yönetimi ve üyeleri Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Akhisar CHP Kadın Kolları Başkanı Sevil Ender Büyükyazgan ve yönetim kurulu ile birlikte İlçe Yöneticisi Server Goral Akhisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Yaşlılar haftası dolayısı ile ziyarette bulundukları huzurevinde duygulu anlar yaşandı. Huzurevinin düzeninden ve kalitesinden dolayı verilen ve yapılan hizmetten gurur duyduklarını dile getiren Kadın kolları başkanı Sevil Ender Büyükyazgan; “Bizler her ne kadar dışarıdan bildiğimiz kadarıyla fikir beyan edebiliyorsak şimdi gördüm ki gerçekten çok güzel bir şekilde bakılıyorlar. Şartları çok güzel, müdürümüzü ve görevlileri tebrik ederim. Ben büyüklerimizi bu kadar rahat ve güzel bakıldığını gördükten sonra inanın gözüm arkada kalmayacak. Emeği olan herkesi tebrik eder teşekkür ederim.” Dedi.

Huzurevinde yaşlılar ile sohbet eden kadınlar sonrasında Akhisar Belediyesinde açılan sergiyi ziyaret etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2015, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber