CHP Milletvekili Özel, Kayalıoğlu Belediyesi'nde

CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel Çağlak Festivali etkinlikleri kapsamında 1. Günü gölette açılış etkinliğine katıldı ve CHP standında tutuklu milletvekili Mustafa Balbay’ın kitaplarını imzaladı.

CHP Milletvekili Özel, Kayalıoğlu Belediyesi'nde

 

CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel Çağlak Festivali etkinlikleri kapsamında 1. Günü gölette açılış etkinliğine katıldı ve CHP standında tutuklu milletvekili Mustafa Balbay’ın kitaplarını imzaladı. Festivalin 2. günü de tutuklu Mustafa Balbay’ın kitaplarını imzalayacak olan Özgür Özel aynı zamanda Kayalıoğlu Belediye Başkanı Mehmet Gökfiliz’ide ziyaret etti.  

 

Milletvekili Özgür Özel ziyaretini CHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile gerçekleştirdi. Ziyaret esnasında Manisa’nın Büyük Şehir projesi hakkında konuşan Özgür Özel “Manisa Büyük Şehir olursa başa gelecek büyük şehir belediye başkanını çok zor bir görev bekliyor. O kadar karışık bir süreçteyiz ki başa gelecek kişinin işi zor ” dedi.

 

Kayalıoğlu Belediye Başkanı Mehmet Gökfiliz, milletvekili Özgür Özel’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken “Manisa daha büyük şehir olmadan ortalık karışık ki olunca neler olacak belli değil. ” dedi.

 

Milletvekili Özgür Özel ziyaretini CHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile gerçekleştirdi. 

 

Kayalıoğlu belde teşkilatını da ziyaret eden Özgür Özel kayalıoğlu halkı ile de görüştükten sonrada Çağlak Festivaline katılmak için Kayalıoğlu'ndan ayrıldı.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber