CHP, Akhisarspor'a Çıkarma Yaptı

Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatı Akhisar Belediyespor’u ziyaret etti. Ziyarete CHP Manisa Milletvekili Özgür,

CHP, Akhisarspor'a Çıkarma Yaptı

 

Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatı Akhisar Belediyespor’u ziyaret  etti. Ziyarete CHP Manisa Milletvekili Özgür, Akhisar İlçe Teşkilatı Başkanı A. Vehbi Bakırlıoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları katıldı.


Yılmaz Atabarut Tesislerinde gerçekleştirilen ziyarette CHP’yi Akhisar Belediyespor Kulübü Başkanı Hüseyin Eryüksel ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı. Oldukça kalabalık bir şekilde kulüp yöneticilerini tebrik amaçlı gerçekleştirilen ziyarette ilk konuşmayı CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel yaptı.


Özel, “Öncelikle hepinizi tebrik ediyorum. Sadece Akhisar değil bütün Manisa’nın yüz akı oldunuz. Tam Manisa’nın küme düştüğü ve Ege’nin takımsız kaldığı bir zamanda, Akhisar’ın böyle bir başarıya imza atması ve adını bütün ülkeye duyurması inanılmaz bir sevinç kaynağı oldu bizleri için.


Özellikle Ege bölgesinde Akhisar’ın tek kulüp olarak Süper Lig’de mücadele edecek olması herkes tarafından saygı ile karşılanmalıdır. Tabi bu işin gerçek kahramanları hiç şüphesiz ki sizler ve o sahada mücadele eden futbolcularındır. “ diyerek sözlerine son verdi.

 

Akhisar Belediyespor Kulübü Başkanı Hüseyin Eryüksel ise, “ Bu ziyaretinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Dediğiniz gibi bu başarı Akhisar’ın olabilir ancak buna tüm Ege’nin sahip çıkması gerekir.” Dedi.  

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber