CHP Aday Adayı Hayriye Hacet Son haftaya hızlı girdi

20 Mart Cuma günü Gelenbe'de seçim bürosunun açılışını yaptı. Açılışta lokma döküldü ve Gelenbelilerle bir araya gelen Hayriye Hacet CHP'lilerle ve vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Hacet: "Gelenbe benim doğduğum,büyüdüğüm,öğretmenlik ve okul Müdürlüğü yaptığım yer. İlk seçim büromuzu burada açtık. Gelenbe'li hemşehrilerim beni ve ekibimi bağrına bastı. Hepsine sonsuz teşekkür ediyorum" dedi.

CHP Aday Adayı Hayriye Hacet Son haftaya hızlı girdi

 20 Mart Cuma günü Gelenbe'de seçim bürosunun açılışını yaptı. Açılışta lokma döküldü ve Gelenbelilerle bir araya gelen Hayriye Hacet CHP'lilerle ve vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Hacet: "Gelenbe benim doğduğum,büyüdüğüm,öğretmenlik ve okul Müdürlüğü yaptığım yer. İlk seçim büromuzu burada açtık. Gelenbe'li hemşehrilerim beni ve ekibimi bağrına bastı. Hepsine sonsuz teşekkür ediyorum" dedi.


Gelenbe programından sonra Salihli'ye geçen Hacet, Salihli'de CHP üyeleriyle buluştu. Üyeleri işyerlerinde ziyaret eden Hayriye Hacet, ardından Kahvehane toplantıları gerçekleştirdi. CHP üyeleriyle bir araya gelen Hayriye Hacet : " sevgili arkadaşlar, bizleri çok sıcak ve samimi bir şekilde karşıladığınız için çok teşekkür ederiz. Burada ülke sevdalısı insanlar görüyorum. Yarınlarına sahip çıkan, gelecek nesillere güçlü bir Türkiye bırakmak isteyen yürekli insanlar görüyorum. bizler Cumhuriyet Halk Partililer olarak bu ülkenin umuduyuz. Hep birlikte çalışacağız, doğru insanları ceçip Ankaraya göndereceğiz" dedi.

Cuma gününün akşam programında Kayalıoğlu'na geçen Hayriye Hacet CHP belde örgütünde üyelerle buluştu. Burada üyelere seslenen Hacet: "Değerli Cumhuriyet Halk Partililer, bu ülkenin sevdalısı Kayalıoğlu'lu kardeşlerim. Hepinizin bildiği gibi 7 Haziran 2015 pazar günü yapılacak olan milletvekilliği genel seçimlerinde Türkiye'nin geleceği hakkında karar vereceğiz. Ama öncesinde Cumhuriyet Halk Partililer bir seçim yapacak. Manisa'yı Ankara'da kim temsil edecek? işte bunun seçimini yapacağız. Partimiz demokrasinin en saf ve temiz halinin yaşatıldığı partidir. Genel merkezimiz diyor ki, Ey Cumhuriyet Halk Partili üyelerimiz. Ankara'ya göndereceğiniz adayları siz belirleyin. Sizi temsil edecek olan vekillerinizi siz belirleyin. Sizler en doğru kararı vereceksiniz. işte bu demokrasidir. Bu yöre insanının sesine değer vermektir. Hatta Genel başkanımız sayın KIlıçdaroğlu bile bu seçimler için İzmir'den aday adayı olarak önseçime giriyor. Bizim partimizde demokrasi tabandan başlıyor. Kararı yereldeki üyelerine bırakan böyle bir partinin üyesi olmaktan guru duyuyorum. Partimiz demokrasi adına gerekeni fazlasıyla yapmıştır. Şimdi sorumluluk bizlerde. Bizler görevini iyi yapacak olan, yöresinin insanının sesini yansıtacak olan, insanına değer veren insanları seçeceğiz. Bu önseçimde bu toprakların bir evladı olarak, sizlerin bir kardeşi olarak sizlerin desteğini bekliyorum." dedi

21 Mart Cumartesi programına Saruhanlıda başlayan Hayriye Hacet ilk olarak Saruhanlı Yeni Nesil Köy Enistitüleri Derneğinin Açılışına katılarak başladı. Açılıştan sonra Saruhanlı kültürmerkezine geçen Hayriye Hacet burada aynı derneğin düzenlediği Köy enistitüleri konferansına katıldı. Daha sonra Kemikdere mahallesinde düzenlenen Nevruz kutlamalarına katılan Hacet Kemikdere halkının nevruzunu kutladı.

Nevruz kutlamalarının ardından Dilek kasabasına geçen Hayriye Hacet ve ekibi Cumhuriyet Halk Partisi Üyeleriyle buluştu. Üyelerle yapılan sohbetten sonra Dilek Kasabası Cemevi'ne giden Hacet, burada yaptığı ziyarette Cemevinin ihtiyaçları ve durumu hakkında bilgi aldıktan sonra AKhisar'a dönerek Atatürkçü Düşünce Derneği Akhisar Şubesi'nin düzenlediği yemeğe katıldı. Yemek Programından sonra Manisa'ya geçen Hayriye Hacet Manisa Malatyalılar Derneğine konuk oldu.

22 Mart Pazar günü Programına Saruhanlı'da başlayan Hayriye Hacet iki farklı kahvehanede Cumhuriyet Halk Patili üyelerle buluştu. Partilileri seslenen Hacet : " Sevgili Saruhanlı'lı kardeşlerim, Değerli Cumhuriyet Halk Partililer. Türkiye'nin kaderine hep birlikte ortak olacağımız günlerdeyiz. Bizler Cumhuriyet Halkpartililer olarak Ankara'da temsilcilerimiz olacak adayları belirliyoruz. Bu memleketin sesini duyacak ve Ankara'da bu milletin sesi olacak kişileri belirleyeceğiz. Birbirinden değerli aday adayı arkadaşlarımız şu an bizler gibi her yerde çalışıyorlar. Hepimiz, ülkemizin yarınları için emek harcıyoruz. Ben ve ekibim gece gündüz demeden çalışıyoruz. Yorulmuyoruz. Sizlerin duyarlılığı ve heyecanı bizleri heyecanlandırıyor. Sizleri ziyaret ettikçe, sizlerle görüşüp konuştukça bir kez daha "iyi ki Cumhuriyet Halk Partiliyim" diyorum. Sizlerin sesi ve soluğu olmak için çıktığım bu yolda sizlerin desteğinizi istiyorum." dedi.

Günün ikinci programında Çakmaklı Mahallesine geçen Hayriye Hacet geleneksel deve güreşlerine katıldı. etkinlikte yapılan anons üzerine güreş alanına davet edilen Hayriye Hacet seyircileri dolaşarak selamladı. Samimi anların yaşandığı selamlamadan sonra bir süre etkinlikleri izleyen Hayriye Hacet ve ekibi buradan Beyoba Mahallesi ne geçerek Dallıtepe nevruz etkinliklerine katıldı.

Nevruz etkinlikleri sonrasında Gölmarmara Taşkuyucak Mahallesine geçen Hacet, burada Cumhuriyet Halk Partisi Üyesi Aydın Karaca'nın Ağabeyinin düğününe katıldı. Düğünden sonra Kahvehane ziyareti Yapan Hayriye Hacet, Cumhuriyet Halk Partili üyelerle sohbet etti. Günün son Programında Cumhuriyet Halk Partisinin Gölmarmara örgütü Üyelerinden Sezai Aydına geçmiş olsun ziyareti yaparak programını tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2015, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber