Büyük Birlik Partisi Yazıcıoğlu'nu Unutmadı

Büyük Birlik Partisi Akhisar İlçe Teşkilatı, merhum genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün 3.yıl dönümünde Yeni Camii de gün boyu lokma döktürdü.

Büyük Birlik Partisi Yazıcıoğlu'nu Unutmadı

 

Büyük Birlik Partisi Akhisar İlçe Teşkilatı, merhum genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün 3.yıl dönümünde Yeni Camii de gün boyu lokma döktürdü.


Büyük Birlik Partisi Akhisar İlçe Teşkilatı Yeni Camii önünde Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün 3.yıl dönümü sebebiyle lokma döktürdü.  Akhisarlı bir çok vatandaş merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun dualarla yad etti.


Konu ile ilgili açıklama yapan BBP MKYK üyesi Tuncay Özfidan konuşmasında; “Bugün BBP olarak şahadetinin 3. Yılına ulaşan merhum genel başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu ve onunla birlikte şehit olan arkadaşlarının yanı sıra diğer tüm şehitlerimizin ruhlarına ithaf etmek üzere lokma hayrı yapıyoruz. Allah bizlere bu savaşları bir daha yaşatmasın. Muhsin Yazıcıoğlu gibi değerli vatan evlatlarının böyle de olduğu belirsiz kazalarda kaybettirmesin.


İnşallah en kısa zamanda rahmetli başkanımızla ilgili bu araştırmalar sona erer ve sonuçlara ulaşılır. Kaza mı, başka bir şey mi? Bunun neticesini en kısa zamanda alırız. Özel yetkili savcılar bu konuda gerekli çalışmaları yapıyorlar. Bunlarla ilgili elimize geçen bilgi ve belgelerin hepsini özel yetkili Cumhurbaşkanı, Savcılarımıza verdik. Bunlarla ilgili soruşturmalar sürüyor. En son sayın Cumhurbaşkanımıza  da bu konularla ilgili bilgi ve belgeler iletildi. Ancak maalesef onlarla ilgili bir netice alamadık. İnşallah Cumhur Başkanımızda duyarlı davranmaya devam eder. Bu konudaki araştırmaları da genişletip derinleştirirler. Sonuçlar alınır. Böylece herkesin tüm milletimizin de gönlü rahatlamış olur.” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber