Belediye ve İlçeler Arası Veri Entegrasyonu Tamamlandı

MANİSA Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Türk Telekom Manisa Şube Müdürü İsmail Uzel’i

Belediye ve İlçeler Arası Veri Entegrasyonu Tamamlandı

MANİSA Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Türk Telekom Manisa Şube Müdürü İsmail Uzel’i makamında ağırladı. Geçtiğimiz ay imzalanan protokolle Manisa Belediyesi hizmet merkezlerini kapsayan 17 noktada TT VPN (Güvenli ve hızlı bağlantı) modeline geçiş yapılmasının ardından başarılı çalışmalara imza atıldığını belirten Başkan Ergün, “Bu çalışmaların neticesinde Manisa Belediyesi fiber altyapı geçti, kentimize hizmet noktasında kesintisiz bir güç ve yedekli bir yapıya sahip oldu. Ayrıca büyükşehir olmamızla birlikte ilçelerimizdeki veri akışı tamamlandı” dedi.

Manisa Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ve Bilgi İşlem Müdürlüğü ortak çalışması neticesinde Türk Telekom Manisa şubesiyle imzalanan protokolün ardından Türk Telekom Manisa İl Müdürü İsmail Uzel, İl Müdür Yardımcısı Kadircan Eskihancılar, Türk Telekom Manisa Şubesi Ticari Faaliyetler Müdürü Barbaros Yavuz, Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Manisa Belediyesi’nin 417 farklı hizmet noktasında fiber altyapıya geçiş işlemlerinin tamamlandığını ve Manisa Belediyesi ile başarılı bir çalışma yürüttüklerini belirten İl Müdürü İsmail Uzel, “Manisa Belediyesi ve Türk Telekom işbirliğiyle yeni yapılan protokolle garaj, sübyan mektebi, zabıta noktaları, gençlik merkezleri gibi 17 farklı noktada fiber altyapıya geçiş yaptık. Bunun yanı sıra Manisa’nın büyükşehir olmasıyla birlikte 17 ilçenin tamamındaki entegrasyon da tamamlanmaktadır. Manisa Belediyesi’nin tüm müdürlükleri artık vatandaşa hizmet noktasında daha hızlı bir şekilde verilere ulaşabiliyor. Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Büyükşehir Hazırlıkları

Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün de Türk Telekom İl Müdürlüğü ile imzalanan protokol gereği gerçekleştirilen çalışmalarla Manisalı’ya hizmet noktasında oldukça verimli bir döneme başlandığını belirterek, “Elbette bu anlamda yoğun mesai harcayan başta Bilgi İşlem Müdürlüğümüz ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüz olmak üzere tüm Telekom yetkililerine teşekkür ediyorum. Bu çalışmaların neticesinde Manisa Belediyesi fiber altyapı geçti, kentimize hizmet noktasında kesintisiz bir güç ve yedekli bir yapıya sahip oldu. Biz büyükşehir yasasının onaylanmasının ardından hızlı bir çalışma dönemine girmiş ve ilçelerdeki veri akışını kısa sürede bünyemizde toplamıştık. İnşallah bu birlikleri ile Manisamız’a çok daha güzel hizmetler yapacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber