Bakırlıoğlu, Yağmur Çamur Durmak Bilmiyor

CHP Akhisar Belediye Başkan Adayı A. Vehbi Bakırlıoğlu köy köy gezmeye devam ediyor.

Bakırlıoğlu, Yağmur Çamur Durmak Bilmiyor

Haber Merkezi - CHP Akhisar Belediye Başkan Adayı A. Vehbi Bakırlıoğlu köy köy gezmeye devam ediyor. Yayakırıldık, Göcek, Gökçeler ve Hamit köylerine ziyarette bulunan Bakırlıoğlu vatandaşlar ile bir araya geldi.

Bakırlıoğlu Göcek’te 9. Su düzenlenen Dostluk Futbol Turnuvasında maç izledi ve ödül törenine katıldı. Ödül töreninde dereceye giren ekiplere ödüllerini taktim eden Bakırlıoğlu köylerde bu tür faaliyetlerin yapılması kendisini memnun ettiğini söyledi. Zor koşullarda güzel etkinlikler yapmaya çalışan köylerimize iktidarlarında desteklerinin devam edeceğini söyledi. Güzel bir sahanın yapılması ve gençlerimizin spora daha fazla katılmasını sağlayacaklarını dile getiren Bakırlıoğlu ödül töreninden sonra köydeki bayanlar ile de sohbet etti. Bakırlıoğlu’na gençlerin ve çocukların ilgisi de gözlerden kaçmadı.

Bakırlıoğlu gittiği her köyde AKP hükümetinin Manisa’yı Büyükşehir yapmasından sonra beldelerin ve köylerin kapanmasına sürekli karşı çıktıklarını dile getirirken sıkıntıların ve sorunların daha fazla artmaması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Köyde yaşayan vatandaşların hayat kalitesi artmaz iken hayatlarının daha fazla pahalılaşması da sıkıntılara sebep olacağını söyledi. Yerel ve genel seçimlerde oy almak için köyde yaşayan vatandaşlarımızın ayağına kadar giden AKP’nin beldeleri ve köyleri kapatırken vatandaşlara danışmaması, fikir bile sormamasının manidar bulduğunu söyledi. Bakırlıoğlu köy muhtarlarına ve köy halkına belediye seçimlerini kazandıktan sonra köy tüzel kişiliğinden belediyeye geçen hiçbir malı satmayacaklarını ve emanetçisi olacaklarını söyledi. Genel seçimlerde de hükümetin başına geçtiklerinde köylerin isteği üzerine tüzel kişilikleri geri vererek, köylerin tekrardan kurulması için ellerinden geleceklerini yapacaklarını söyledi. Halkın ilgisi karşısında yerel seçimi kazanacaklarına olan inancının daha da arttığını söyleyen Bakırlıoğlu değişimin şart olduğunu ve kendisinin buna inandığını söyledi. İyi hizmeti kendilerinin vereceğini söyleyen Bakırlıoğlu daha huzurlu ve mutlu bir kenti birlikte kuracaklarını ve birlikte yöneteceklerini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber