Aydemir; Fitne ve Fesada Yer Yok

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir memleketi Akhisar’a bağlı bazı köylerde düzenlenen hayırlara katıldı.

Aydemir; Fitne ve Fesada Yer Yok

Akhisarpress.com - AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir memleketi Akhisar’a bağlı bazı köylerde düzenlenen hayırlara katıldı.


Harmandalı ve Durasıl köylerindeki ziyaretleri sırasında vatandaşlara çözüm süreci ile ilgili bazı bilgiler vererek, bu ülkede birlik ve beraberlik zaten var. Biz birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirerek fitne ve fesada yer vermemeliyiz diye konuştu.


Katıldığı ziyaretlerde yoğun ilgi ile karşılanan AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir’e, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, İl Genel Meclis Üyeleri, İlçe teşkilatı, gençlik kolları ve kadın kolları eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber