banner234

Aydemir, Akhisar'ın Tüm Sorularını Cevapladı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı ve AK Parti İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri birlikte Akhisar Erzurumlular ve Erzurum'u Sevenler,

Aydemir, Akhisar'ın Tüm Sorularını Cevapladı

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı ve AK Parti İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri birlikte Akhisar Erzurumlular ve Erzurum'u Sevenler, Kültür, Sosyal Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti.


AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Belediye Başkan Yardımcısı Latif Çakmak, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit ve yönetim kurulu üyeleri Akhisar Erzurumlular ve Erzurum'u Sevenler, Kültür, Sosyal Yardımlaşma Derneği Cumartesi akşamı saat 22.00’de ziyaret etti. AK Partili ziyaretçileri Erzurumlular Derneği Başkanı İrfan Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri kapıda karşıladı. Ziyarette Dernek başkanı İrfan Aksoy, ziyarete gelen misafirlere, Erzurum yöresine ait kuru dut, ceviz ve dut pastili ikramında bulundu.


Ziyarette konuşan Akhisar Erzurumlular ve Erzurum'u Sevenler, Kültür, Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı İrfan Aksoy; ”Çok kıymetli AK Parti Manisa Milletvekilimiz Uğur Aydemir, Belediye Başkanı Salih Hızlı, İlçe Başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri öncelikle iadeyi ziyaretinizden dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına hepinize teşekkür ediyorum .  Hepiniz derneğimize hoş geldiniz. Sayın milletvekilimizden güzel haberler bekliyoruz.” dedi. 


Başkan Aksoy’un konuşmasının ardından konuşan AK Parti İlçe Teşkilatı başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit ise, “Bizleri ziyaret etmenizden dolayı iadeyi ziyareti Milletvekilimiz, belediye Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte sizleri ziyaret etmekte biraz geç kaldık. Çünkü böyle bir ortamı yakalamak için geç kaldık. Biz bir bütünüz her zaman gönlümüz sizlerle beraberdir. Hepinize hayırlı akşamlar diliyorum.” dedi. 


Akhisar ile ilgili Ak Partinin yapmış olduğu projelerle ile ilgili konuşan AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, “Bu gün buraya ilçe teşkilatımız, belediye başkanımızla beraber ziyaret ederek sizlerle birlikte olmak istedik. Bizlere her zaman destek verdiniz ve desteğinizi sürdürdünüz. Sizler kongrede ve daha sonraki süreçte başkanımızı ve yönetimimizi yalnız bırakmadınız. Bundan dolayı da ben sizlere teşekkür ediyorum. 


Sigara Fabrikası!


Kangren haline gelen sigara Fabrikasını bölerek özelleştirme yoluna gittik. İhaleye çıkıyoruz ve 204 dönüm araziyi de Celal Bayar Üniversitesine (CBÜ) tahsis edeceğiz. 204 dönüm arazi üzerine Akhisarlıların ve bizlerin beklediği uygun  görülen Fakülteyi Akhisar’ımıza kazandıracağız.


Gördük Barajı 2013 Yılında İhaleye Çıkacak


Bizim bir de baraj sözümüz vardı. Gördük barajımızı yapmak istiyoruz. Temmuz ayında bunun da planlaması bitecek ve zemin etüdü çalışmaları yapılacak. Planlamadan sonra da ihale süreci başlayacak. 2013 yılında da ihale aşamasına da çıkacağız.


Çevre Yolu!


Akhisar’ı ikiye bölen Devlet Demir Yolları ve Devlet Karayolunu şehrimizin dışına deplase yapacağız. İlçemizi bir bütünlük haline getireceğiz. Kış aylarında 45-50 bin araç, yaz aylarında yaklaşık 85-90 bin araç ilçemiz içinden geçiyor, çevre yolun yapılmasıyla bu araçları ilçemizin dışından geçireceğiz. Tabi ki bunlar Akhisar’ımız için çok önemlidir. Hep birlikte başarırsak Akhisar’ımız rahatlayacak.


Akhisar’ın Yolları!


Çok çetin bir kış geçirdik ve Türkiye’de bir çok yol bozulmuş durumdadır. Bu çok çetin geçen kış ayı Akhisar’ımızın da yollarını vurdu. Kullandığınız bozuk yolları Belediyemize bildirin, belediyeniz bu yaz bu yolları yaparak Akhisar bir şantiye ilçe olarak çalışmalarını sürdürecektir.


Akhisar Fen Lisesi!


Belediyemiz eğitime tam destek kampanyası çerçevesinde belediyemiz bir arsa alarak Milli Eğitime bağışladı. Akhisarlılarımızın daha rahat ve daha fiziki şartları olan bir yerde Fen Lisemizi yaparak çocuklarımızın eğitim ve öğretimini sağlayacağız. 


Akhisar Devlet Hastanesi Ek Binası!


Bu senede Devlet Hastanesi Mustafa Kirazoğlu sağlık Kompleksi ek binamızı Akhisarlıların hizmetine sunmayı amaçlıyoruz. Akhisar’a ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz.


Akhisar Belediyespor!

 

Sportif alanda da Akhisar’ımız Bank Asya L1. Lig’inde Süper lig’e çıkma mücadelesi veriyor. İnşallah çıkacağız. Bizleri bu akşam burada en güzel bir şekilde ağırladığınızdan dolay sizlere teşekkür ediyorum.” dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber