ATSO Başkanı Erdayıoğlu; 'Hizmetlerimiz Akhisar'ı Kalkındırmak İçin'

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri, Olağan Kongre sonrası yeni oluşturulan Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe Teşkilatı yöneticileri ziyaret ettiler.

ATSO Başkanı Erdayıoğlu; 'Hizmetlerimiz Akhisar'ı Kalkındırmak İçin'

 

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri, Olağan Kongre sonrası yeni oluşturulan Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe Teşkilatı yöneticileri ziyaret ettiler.


Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu ve Meclis Başkanı Mehmet Ulusoy, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe yönetimini ziyaret etti.  CHP İlçe Başkanı A. Vehbi Bakırlıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ATSO’lu yöneticileri kapıda karşıladı.

 

Ziyarette ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu, CHP İlçe Başkanı A. Vehbi Bakırlıoğlu’na çiçek takdim etti ve yeni oluşturulan yönetimi tebrik ederek başar dileklerinde bulundu.


Ziyarette Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini yapmış olduğu ziyaretten memnuniyetini dile getiren CHP Akhisar İlçe başkanı A. Vehbi Bakırlıoğlu, “Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasının partimize yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Yaptığınız bu ziyaretle, bizi onurlandırdınız.


Son zamanlarda birçok kurum ya kongre yapıyor yeni yönetimler oluşturuluyor. Bu trafikte bize de vakit ayırdığınız için hepinize çok teşekkür ederiz. Biz 11 Mart’ta bir kongre yaptık. Genelde hep iki listenin üç listenin çıktığı yarışlar olur bizim kongrelerimiz, ama bu en son kongremizde tek liste olarak çıktık. Bir önceki yönetim kuruluna göre yüzde 90’lara varan bir yenileme yaptık. Yönetimim kurulumuzda önemli değişiklikler yaptık. Seçildiğimiz günden yani bir ayı geçkin bir süredir sanki üç ay dört ay sonra seçim varmışçasına yönetici arkadaşlarımızla beraber çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İki yıl sonra yapılacak olan yerel seçimlerde partimizi iktidar yapmak için elimizden gelen tüm çabayı yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımız, Belediye Meclisi ve il geneldeki yönetici arkadaşlarımızla beraber gösteriyoruz.” dedi.


Ziyarette Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın Akhisar’a kazandıkları hakkında bilgi veren ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu ise konuşmasında şu sözlere yer verdi:


“Öncelikle 11 Mart’ta yapılan Olağan Kongre sonrası seçilen yeni yönetiminiz Akhisar’a hayırlı olsun. Yeni yönetiminize başarılar diliyorum.


3 dönemdir ATSO başkanlığını yapıyorum ve bu dönemler içersinde, Ticaret Odası İlköğretim Okulunu, o zamanki Tarım ve Köy işleri Bakanımız Sayın Hüsnü Yusuf Gökalp’ın katıldığı törenle eğitim ve öğretime açtık. Diş hastanesi Rıfat Hisarcıklıoğlu ve Başbakan yardımcısı Bülent Arınç ile birlikte açılışını yaptık. Devlet Hastanesine yoğun bakım ünitesi, Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürlüğünün talebi üzerine 4-6 yaşında 6 çocuğun görevli anne ile kalacakları evi tefriş ettik. Üniversitede okuyan ihtiyaç sahibi 100 öğrenciye burs verdik. Akhisar’daki bazı okullara hala yardım ediyoruruz. Eski Ev, ATSO’nun ISO ve akredite belgeleri aldık. Fuarlar katılıyor,  KOSGEB Sinerji Odağı oluşturduk, Organize Sanayi Bölgesi, Domat ve Uslu Zeytinde Zeytin Coğrafi İşaretleri aldık.


Bu hizmetlerimizin her biri Akhisar’a bir şeyler kazandırmak içindir; Akhisar’ı kalkındırmak içindir. Bu nedenle biz sivil toplum örgütleri olarak sizler siyasi parti olarak Akhisar için çalışmalı, Akhisar’a ne kazandırabiliriz fikrini benimsemeliyiz. Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak her siyasi partiye eşitiz. Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğer Akhisar’a hizmet varsa hangi siyasi parti olursa olsun o partinin yanında hizmete varız.”

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber