ATSO, AK Parti'yi konuk etti

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akhisar ilçe başkanı Fatih Füzün ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasını (ATSO), ziyaret etti. 

ATSO
ATSO, AK Parti'yi konuk etti

Ziyaret hakkında kısa bir açıklama yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdayıoğlu; “Tüm dünyanın çok zor günlerden geçtiği bu pandemi döneminde Akhisar’ımız başta olmak üzere ülkemizin durumu üzerine istişarelerde bulunduk. Bu dönemde sıkıntıları çok artan tacir ve sanayicilerimiz için kısa çalışma ödeneğinin önemi, kamuya yapılacak vergi ve benzeri ödemelerin ertelenmesi, işletmelerimize yeni kredi destekleri sağlanması üzerine zaten daha öncesinde ilgili makamlara iletmiş olduğumuz taleplerimiz üzerine kısa bir sohbet gerçekleştirdik. İlçemiz için birlikte neler yapabiliriz, hangi projelere nasıl katkılarda bulunabiliriz, bunları istişare ettik. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akhisar ilçe başkanı Fatih Füzün ve Yönetim Kurulu Üyelerine Odamızı ziyaret ettikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akhisar ilçe başkanı Fatih Füzün de; “ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaya Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Sami Karaoğlan, Erol Şirin ve Mehmet Kantarlı’nın ev sahipliği için kendilerine teşekkür ederim” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber