banner113

Atatürk Mahallesi Muhtar Adayı Zeynep Günsel, "Seçime hazırız"

31 Mart günü yapılacak olan yerel seçimlerde Akhisar’ın Atatürk Mahallesinden muhtar adayı olan Zeynep Günsel, seçim çalışmaları kapsamında azaları ile değerlendirme toplantısı düzenledi.

Atatürk Mahallesi Muhtar Adayı Zeynep Günsel, "Seçime hazırız"

Muhtar adayı Zeynep Günsel ve azaları Nihal Özen, Muhammet Çalışkan, Samet Çiko, Ali İskeçe, Ahmet Şen, Abidin Şahin, Murat Çelik ve Mediha Şahin katıldı.

Atatürk Mahallesi muhtar adayı Zeynep Günsel yaptığı açıklamada; “Sevgili Atatürk mahallemizin sakinleri,sevgili komşularım; Bütün Akhisarlıların ,çevre köy ve mahallelerin, hatta diğer ilçelerden dahi akın akın mahallemize geldiği güzelim göletimiz ve park alanımızla, güzelliğiyle  İzmir-İstanbul karayoluna bakan yüzü ve her daim tüm şehrin tercih edip geldiği pazar yerimizle, güzel cadde ve sokaklarıyla, cafeleriyle, kahvehaneleri ve esnafıyla bir şehirden farksız ,dev bir mahalledir Atatürk mahallesi.Böyle bir mahallenin bir sakini ,bir üyesi ve muhtar adayı olmaktan öncelikle çok gururlu olduğumu belirtmek isterim.Yaşadığımız sokağı güzelleştirmek,temiz tutmak her mahalle sakininin görevidir.Her birey daha güzel ,göz alıcı,ihtişamlı bakımlı bir sokakta ya da caddede yaşamak ister.Yürüdüğü caddelerin pırıl pırıl,düzenli,yeşillikler ve ağaçlıklar içinde olmasını ister. Ama artık bir mahallenin daha güzel olması,gıpta ile bakılması ve sorunsuz olması için birilerinin koltukta oturup sadece evrak mühürleyerek zaman harcamaması gerekir.Çağımızda artık hızla nüfuslar çoğaldı,göçlerle köylerden daha fazla insanlar şehirlere akmaya başladı ve kozmopolit bir yapıya dönüşen mahalleler genişledi ve ardından sorunlar büyüdü. Artık mahallelerde sessiz kalıp "hizmet beklemek" değil,"hizmeti kapmak" gerekiyor. Hakettiğimiz yatırımları alabilmek için kendimizi daha iyi anlatmamız gerekir. Var olan değerlerimiz bizim için kıymettir ve bunları kullanarak çok daha iyi,çok daha yaşanabilir, alt yapı, üst yapı sorunu olmayan, peyzajı yapılmış, yatırımlarını tamamlamış, artık uzun vadeli yatırımlara gözünü dikerek ve en önemlisi kısa vadeli günlük politikalarla mahallemizi talan edilmesine göz yummayıp ,fark edilerek ,daha çok ön plana çıkarak, daha çok görünerek, çok daha güzel bir mahalleyi inşa edelim istiyorum. Tüm bunlar tabiki çok çalışarak ve yapılan işin bir program dahilinde "bilinçli" bir şekilde etap etap hayata geçirilmesiyle olur. Ben bu bilinçle hareket ederek, ikamet ettiğim Atatürk  mahallemde ,seçmiş olduğum birbirinden değerli azalarımla ve sizlerle ,Akhisar'ın en nezih mahallesi olmak için elimi taşın altına koyuyorum ve sizlerin oylarınızı bekliyorum.İlk olarak bizzat Muhtarlık tarafından kuracağımız web sitemizle, bir taraftan mahallemizi dışarıya tanıtan yüzü olacağız,diğer taraftan sizlerle daha yakın temasa geçerek yaşanan sorunlardan anında haberdar olacağız veya yardıma muhtaç olduğunu düşündüğünüz sakinlerimizi tespit edip azalarımızla oturup durum değerlendirmesi yapıp hızla gerekenleri yapacağız, ayrıca öneri ve eleştirilerinizi aktarabileceğiniz bir mecra ,sosyal bir platform yaratmış olacağız.

Atatürk mahallesi muhtar adayı olarak,Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında,cumhuriyetimizin vazgeçilmez değerlerinden ve dini değerlerimizden taviz vermeden,hiç bir siyasi partiye çok yakın yada çok uzak durmayan bir duruş sergileyeceğime,çalışkanlığımla ön planda kalacağıma,yaşamaktan gurur duyduğum mahallemde yaptıklarımla sizin de benimle gurur duymanızı sağlayacağıma,tüm mahallemin nezdinde söz veriyorum. Kazanan mahallemiz olsun.” Dedi.
 


YORUM EKLE
YORUMLAR
Güray özen
Güray özen - 1 yıl Önce

Ekibiniz çok iyi.Tebrik ederim.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber