Ali Çavdar: 'Ülkü Ocaklarının Partimizdeki Yeri Asla Değişmedi'

Akhisar Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı Akhisar Ülkü Ocaklarını İadeyi ziyaret yaparak birlik mesajı verdi.

Ali Çavdar: 'Ülkü Ocaklarının Partimizdeki Yeri Asla Değişmedi'

 

Akhisar Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı Akhisar Ülkü Ocaklarını İadeyi ziyaret yaparak birlik mesajı verdi.


Akhisar MHP İlçe Başkanı Ali Çavdar Önderliğinde yapılan ziyarete yönetim kurulu üyeleri yanı sıra Kadın Kolları Başkanı Selma Kırbaşlı’da katıldı. Ziyarette İlk Konuşmayı Akhisar Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Gencer yaptı.


Gencer, “ Değerli İlçe başkanım ve saygıdeğer yönetim kurulu üyelerim, bu güzel günde bizleri ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyor ve Akhisar Ülkü Ocakları olarak bu tür ziyaretlerin devamının gelmesini diliyoruz.” dedi.


Akhisar MHP İlçe Başkanı Çavdar ise sözlerinde her zamanki gibi birlik ve beraberlik mesajı verdi. Çavdar, “ Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak kongremizden sonra bize yapılan ziyaretlerin iadesini yapıyoruz. Ama tabiî ki Ülkü Ocaklarının Parti içimizdeki yeri hiçbir zaman değişmedi ve değişmeyecektir. Sizler Bizim bir parçamızsınız. Ülkü Ocakları Türk İslam Ülküsünün yeşerdiği ve Milliyetçi Hareket Partisine alt yapı yetiştiren bir kurumdur. “ diyerek sözlerine son verdi. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber