Akhisar'da Yaklaşık 15 Bin Balıkesirli Var

Akhisar Balıkesirliler Derneği Akhisar Cumhuriyet Halk Partisini parti lokalinde ziyaret etti.

Akhisar'da Yaklaşık 15 Bin Balıkesirli Var

Balıkesirliler Derneği Başkanı Mustafa Dağlar Mustafa Dağlar Sebahattin Arslan, Recep Başaran, Coşkun Karadaş, Mehmet Ali Eryılmaz, ve Önder Karabodur  CHP Akhisar İlçe Teşkilatı Başkanı A.Vehbi Bakırlıoğlu ve yönetim kurulunu ziyaret ettiler.


Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Binasında yapılan ziyarette konuşma yapan İlçe Başkanı Vehbi Bakırlıoğlu; “ Öncelikle hepiniz hoş geldiniz, siz yeni fakat aktif bir dernek olma özelliğine sahipsiniz.  Balıkesir Akhisar’ımıza çok yakın bir ilimizdir. Özellikli ve sıcakkanlı insanlarımızın yaşadığı bir memleket durumundadır. Ayrıca söylenenlere göre Akhisar’da yaşayan çok sayıda Balıkesirli vatandaşımız var olduğunu biliyoruz.” dedi.


Akhisar Balıkesirliler Derneği Başkanı Mustafa Dağlar; “sizleri bugün ziyaret amacımız yapmış olduğunuz kongre sonucu yeni yönetimi kutlamak ve başarı dilemektir. Bizim bu derneği kurmamızın öncelikli amacı Akhisar’da yaşayan Balıkesirlileri bir araya getirmek tanıştırmak ve bir yardımlaşma ortamı sağlamaktır. Biz Akhisar’da yeni bir dernek olmamıza rağmen şuan 700 kişilik bir üyemiz var, ancak Akhisar’da aldığımız bilgilere göre 15.000 vatandaş yaşamaktadır ve bizde bu vatandaşlarımızın en az üçte birini derneğimize üye yapmayı hedefliyoruz.” dedi. 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber