Akhisar'da Muhsin Yazıcıoğlu Anıldı

Büyük Birlik Partisi Akhisar İlçe Teşkilatı Dört yıl önce şüpheli bir helikopter kazasında hayatını kaybeden

Akhisar'da Muhsin Yazıcıoğlu Anıldı

Büyük Birlik Partisi Akhisar İlçe Teşkilatı Dört yıl önce şüpheli bir helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mushsin Yazıcıoğlu’nun ölüm yıl dönümü nedeni ile lokma hayrı düzenledi.

Akhisar Yeni Cami önünde gerçekleştirilen lokma hayrı ve anma törenine Büyük Birlik Partisi MYK Üyesi Tuncay Özfidan, Akhisar İlçe Başkanı Nurettin İbaş ve çok sayıda partili katıldı.

Anma programında konuşma İbaş, “'Şahadetinin 4. Yılında Muhsin Yazıcıoğlu'nu Unutmadık- Unutturmayacağız' bilboard ilanları ayrıca, en işlek caddelerine asılan pankart, döviz ve afişlerle düzenlenen etkinliklerin duyurusunun yapılmaya başlandığını bildiren İBAŞ, "Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ve 5 yol arkadaşını şükran, minnet ve ihtiramla bir daha yad edeceğiz. Şehitlerimize bir kez daha Cenab-ı Allah'tan rahmet ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı dileklerimi bildiriyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber