Akhisar'da Motorize Ekip Kurulacak

Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Turhan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe teşkilatını iadeyi ziyaret yaptı.

Akhisar'da Motorize Ekip Kurulacak

Akhisarpress.com

 

Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Turhan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe teşkilatını iadeyi ziyaret yaptı.


MHP ilçe Başkanı Ali Çavdar ve yönetim kurulu üyeleri ve kadın kolları İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Turhan’ı karşıladı.

 

Ziyarette konuşan Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Turhan “bende önce görev başında olan büyüklerime şükran borçluyum, görevi aldığımdan günden itibaren daha ileri nasıl taşırım bunun için arkadaşlarımla birlikte bunun savaşı içerisindeyiz.


Akhisar’a motorize ekip


Akhisar’ımızda çok sayıda motosiklet var, her yere araçlarla girmek zor oluyor bu yüzden yeni motorize ekip kuruyoruz. Bunun içinde sizlerin ve Akhisar esnafının desteğine ihtiyacım var. Ticaret Odası Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu’na ve Akhisar Belediyesine teşekkür ediyorum. Bu konuda bana destek sözü verdiler, diğer odalarımızdan da desteklerini bekliyorum. Akhisar’ımızı daha güvenli hale getirmek ve olaylara daha hızlı ulaşabilmek adına motorize ekibimize ihtiyacımız var.

 

MHP İlçe Başkanı Ali Çavdar “Bizleri ziyaret eden İlçe Emniyet Müdürümüze çok teşekkür ediyoruz ve bizlerde Akhisar’ımız için ne gerekiyorsa elimizi taşın altına sokmaya hazırız” dedi.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber