Akhisar'da Cumhurbaşkanlığı Seçimi Çalışmaları Başladı

AK Parti Akhisar İlçe Başkanlığı tarafından, 10 Ağustos günü 1. Turu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları başladı.

Akhisar'da Cumhurbaşkanlığı Seçimi Çalışmaları Başladı
 AK Parti Akhisar İlçe Başkanlığı tarafından, 10 Ağustos günü 1. Turu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları başladı.

Seçim çalışmalarına hızlı başlayan AK Parti İlçe Teşkilatı Selçikli, Ballıca, Çamönü ve Gökçe Ahmet Mahallelerine ziyaretlerde bulundu.

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, Belediye Başkan Yardımcıları Ömer İşçi, Latif Çakmak ve Ali Velestin, Belediye Meclis Üyeleri ve partili üyeler katıldı.

10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi çalışmalarını sürdürdüklerini belirten AK Parti İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, “Akhisar ilçe teşkilatları olarak 10 Ağustos’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimleri için kullanılacak materyaller, propaganda şekilleri, sahaya inme şekilleri, stratejik planlar ve seçimde dikkat edilmesi gereken konular üzerinde toplantımızı gerçekleştirdik. Teşkilat olarak startımızı verdik” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2014, 17:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
VATANDAŞ
VATANDAŞ - 6 yıl Önce

ey sevgili belediye başkanı ve yardımcılarımız; vatandaş size belediyeyi yönetin diye oy verdi. sizin ne ilginiz var cumhurbaşkanlığı seçimiyle bu nasıl çirkin bir siyaset? belediye seçimlerinde seçmeniniz tüm akp olumsuzluklarına rağmen siz olduğunuz için ve size oy verdi. ama siz de haklısınız başınızdakiler emrediyor siz de uyguluyorsunuz. yapacak birşey yoook.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber