Akhisar MHP Kadın Kolları, İl Kadın Kollarıyla Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Milliyetçi Hareket Partisi İl ve Merkez İlçe Kadın Kolları düzenlenen birlik ve beraberlik kahvaltısında bir araya geldi.

Akhisar MHP Kadın Kolları, İl Kadın Kollarıyla Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Akhisarpress.com - Milliyetçi Hareket Partisi İl ve Merkez İlçe Kadın Kolları düzenlenen birlik ve beraberlik kahvaltısında bir araya geldi.

Düzenlenen Kahvaltıya Akhisar Kadın Kolları Başkanı Nemciye Ulus ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Programda MHP İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Şekercioğlu, Manisa’da 2009 Yerel Seçim’de gösterilen başarının devamı için çalışan tüm partili kadınları kutladı.

Malta Parkı’nda düzenlenen birlik ve beraberlik kahvaltısına Belediye Başkan Yardımcıları Nursel Ustamehmetoğlu ve Tamer Çipiloğlu, MHP Merkez İlçe Başkanı Engin Kabadağ, Ülkü Ocakları Başkanı Onur Pabuççuoğlu, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Şekercioğlu, belediye meclis üyesi Hüseyin Köroğlu ile partinin ilçe kadın kolları başkanları ve üyeleri katıldı. Kahvaltıda yaptığı konuşmada Manisa’nın büyükşehir olmasıyla beraber getirilen yeni uygulamalar hakkında partili kadınlara bilgi verdi.

MHP İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Şekercioğlu, partili kadınların bu değişiklikleri ilçelerdeki kadınlarla paylaşmalarını istedi. Gerek yerel seçimlere gerekse genel seçimlere hız kesmeden çalıştıklarını ve ülkenin gidişatı hakkında özellikle kadınları bilgi sahibi yapmaya çalıştıklarını ifade eden Şekercioğlu, MHP’li kadın gücünü Manisa’nın her yerinde gösterdiklerini belirtti. Şekercioğlu, kahvaltıya katılan tüm bayanlara teşekkür ederek, 2009 Yerel Seçim başarısını devam ettirme görevini yerine getiren tüm parti teşkilatını tebrik etti. MHP İlçe Başkanı Engin Kabadağ da güzel bir buluşmaya imza atan partili bayanları ile MHP’nin tüm teşkilatlarını tebrik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber