Akhisar MHP İlçe Başkanlık Seçiminde Şok Gelişme

Geçtiğimiz hafta Pazar günü yapılan 8. Olağan Kongre’de İlçe Başkanlığı için Ali Çavdar ve Gürcan Yiğiter aday olmuş ve 308 delege oy kullanmıştı.

Akhisar MHP İlçe Başkanlık Seçiminde Şok Gelişme

 

Geçtiğimiz hafta Pazar günü yapılan 8. Olağan Kongre’de İlçe Başkanlığı için Ali Çavdar ve Gürcan Yiğiter aday olmuş ve 308 delege oy kullanmıştı. Yapılan seçim sonrası başkan Ali Çavdar,  308 delegenin 225’inin oyunu alarak tekrar İlçe Başkanı koltuğuna oturmuştu. Ancak seçimden sonra Ali Çavdar ile birlikte seçilen yönetim kurulunda yaklaşık 8 delegenin partiye üye olmadığı dile getirildi ve bu gerekçeyle İlçe Seçim Kuruluna itiraz edildi. 

 

İlçe Seçim Kurulu, yaptığı incelemeler sonucunda itirazı halkı buldu ve seçimi iptal etti. MHP Akhisar 8. Olağan Kongresi, İlçe Seçim Kurulunun kararıyla 25 Mart Pazar günü tekrar yapılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber