Akhisar HAS Parti Atağa Kalktı

Kongresini yapan Akhisar Has Parti atağa kalktı. İlçe Başkanı Ali Dursun’un güven tazeleyerek tekrar ekibi ile tekrar yönetime gelmesinden sonra, Kaymakam Kamil Köten’i ziyaret ettikten sonra, gecede ilk olarak basına tanıtım toplantısı yaptılar.

Akhisar HAS Parti Atağa Kalktı

 

                    Kongresini yapan Akhisar Has Parti atağa kalktı.  İlçe Başkanı Ali Dursun’un  güven tazeleyerek tekrar ekibi ile tekrar yönetime gelmesinden sonra, Kaymakam Kamil Köten’i ziyaret ettikten sonra, gecede ilk olarak basına tanıtım toplantısı yaptılar. Toplantı yönetim kurulu üyesi Galip Gürlek’in  sahibi olduğu “Lezzetin Adı Gürlek” lokantasında yapıldı. 


                   Tekrar başkan seçilen  Ali Dursun, tanıtım toplantısında yaptığı konuşmaya, “Afganistan’da şehit düşen subaylarımız ülkemizde herkes gibi bizleri de son derece üzüntüye boğmuştur. Tüm Türk ulusuna ve  şehitlerimizin ailelerine başsağlığı diliyorum.” Göreve geldikten sonra,  mazbatalarını alıp ilk olarak Kaymakamı ziyaret ettiklerini, yönetim kurulu üyelerini tanıtımı için ilk toplantıyı basın mensupları ile yaptıklarını belirterek, “Ülkemiz ne yazık ki iyi yönetilmiyor. Halkımız arasında kutuplaşmalar  her geçen gün artıyor. AK Parti iktidarı her şeyin çok iyi gittiğini söylüyor. Ama vatandaşlarımızın yüzleri asık; gülmüyorlar. Büyük bir güvensizlik var. Herkes birbirinden şüphelenir durumuna geldi. Türkiye Büyük Millet Meclisinde adeta kayıkçı kavgası var. Hep birbirlerini suçluyorlar. Türkiye’mizin çevresi adeta bir ateş çemberi. Kamu oyundan kaçırılan  bir çok şey var. Yürüyüşler, protestolar haber bültenlerinin ilk haberleri. Ülkemizin huzura, barışa ihtiyacı var. Has Parti olarak Genel Başkanımızdan başlayarak barış ve huzur için hepimiz adım atıyoruz.” İlçe başkanı Ali Dursun, asil ve yedek yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çalıştıklarını belirtti.  yönetim kurulu üyesi Önder Kenez  arkadaşlarını  tek  tek tanıttı. Toplantıya İl Yönetim Kurulu üyesi, Tanıtım Başkanı Sabri Kalender’de katıldı. Birlikte toplu resim çekilerek toplantı sona erdi.


                    Ali Dursun başkanlığındaki Akhisar Has Parti İlçe Yönetim Kurulunda şu üyeler bulunuyor: Ali Söyler, Ali Kızıl, Adnan Can, Önder Kenez, İsmail Akgün, Abebekir Karaboğa, Seyfettin Atakan, Abdülselam Yalçın, Yusuf Küçük, Halil Erkan, Murat Çelik, Mustafa Fehmi Us, Ali Şener, Mustafa Bol, Halil İbrahim Deniz, Süleyman Sadak, Sadık Kayış, Halil İbrahim Avşar, Asaf Aksoy, Galip Gürlek, Hüseyin Çelik, Yakup Akkuş, Uğur Güryıldız, Remziye Rizelioğlu, Zeliha Rizelioğlu, İsmail Ağralı, Şerif Bağır, Hüsamettin Sönmezsoy, Zafer Çağan. Yönetim Kurulu yapacağı toplantı sonrası görev bölümü yapacak.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
YAKUP RİZELİOĞLU
YAKUP RİZELİOĞLU - 6 yıl Önce

SAYIN HAS PARTİ AKHİSAR
İLÇE BAŞKANI.
REMZİYE RİZELİOĞLU ARDIK
AK PARTİ "DE BİLKİLERİNİZE SUNARİM...

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber