Akhisar eski stadyum alanına yapılacak proje belli oldu

AK Parti Akhisar ilçe başkanı Fatih Füzün, Manisa Milletvekili Uğur Aydemir ve beraberindeki heyet Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nu ziyaret ederek, Akhisar Eski Stadyum alanı ile ilgili şehrin siluetini değiştirecek diğer spor yaşam alanı projesini görüştü.

Akhisar eski stadyum alanına yapılacak proje belli oldu

AK Parti ilçe başkanı Fatih Füzün; Akhisar’ımızın bağrından nice Dünya şampiyonları nice  başarılara imza atmış spor kulüpleri  yetiştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz bu spor habitatını gelişmesi için Akhisar’ın yeni gözbebeği olacak olan spor ve sosyal yaşam alanına kapalı yüzme havuzu ve çok amaçlı salonu kazandırmak  aracıyla bir süre önce çalışmalara başlamıştık. 


Projenin tasarım aşamasına geldiğimiz şu aşamada son revizyonları gerçekleştirmek ve yeni vizyonlar belirlemek için Sayın bakan Dr. Mehmet Kasapoğlu ile görüştük.  Sayın bakana ev sahipliği ve Akhisar’ımıza verdiği değer için teşekkürlerimizi sunuyoruz eski stadyum alanı projesinde sona gelindi. 

Akhisar’ımız hem tam donanımlı spora alanlarının olduğu sosyal tesislere hem de kapalı yüzme havuzuna kavuşacak ayrıca 3 okulumuza da çok amaçlı salon yapılması konusunda da bakanımızdan söz aldık ve 3 mahallemize de halı saha yapılması konusunda sayın bakanla fikir birliğine vardık. 

Şehrimiz adına en güzel gelişmelerden biri de Dünya Şampiyonu Sporcumuz Ayşe Begüm Onbaşının adının verileceği yeni bir tesisi yatırım planına aldırmanın mutluluğu saygıdeğer halkımızla paylaşıyorum. Akhisar’ımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Akhisar'lı
Akhisar'lı - 12 ay Önce

Eski stadyum, tren yolu gibi yerlere sosyal hayata yön verecek şeylerin yapılması Akhisar'ımiz için çok iyi olur.

Dilek Coşkun
Dilek Coşkun - 12 ay Önce

Umarım böyle projeler eski gar ve tren yolu içinde uygulanır, proje hayata geçerse gerçekten çok güzel

Akhisar
Akhisar @Dilek Coşkun - 12 ay Önce

Onlar seçim projeleri olacak ne yazık ki !! Bakın stadyumu yaptık, kaymakamlık yaptık vb. vb. bizi seçin tren yolunu da yapalım. Bizde paşa paşa oyları vereceğiz :D

Seval
Seval - 1 ay Önce

Şehit Necdi Şentürk Parkı köstebek yuvası gibi
Kapattınız parkımızı aylardır rezil durumda
Önce başladığınız işi bitirin de diğerine başlarsınız!
Heryer delik deşik yarım yamalak
Bunca iş yarım duruyor
Yenisine başlıyorsunuz!

Seval
Seval - 1 ay Önce

Şehit Necdi Şentürk Parkı köstebek yuvası gibi
Kapattınız parkımızı aylardır rezil durumda
Önce başladığınız işi bitirin de diğerine başlarsınız!
Heryer delik deşik yarım yamalak
Bunca iş yarım duruyor
Yenisine başlıyorsunuz!

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber