Akhisar CHP'den 35 Ünite Kan Bağışı

Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe örgütü parti lokalinde düzenlediği kan bağışı kampanyası ile Kızılay’a 33 Ünite kan verdi.

Akhisar CHP'den 35 Ünite Kan Bağışı

Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe örgütü parti lokalinde düzenlediği kan bağışı kampanyası ile Kızılay’a 35 Ünite kan verdi.


Kan vermenin önemini dile getiren Akhisar İlçe Teşkilatı Başkanı A.Vehbi Bakırlıoğlu, CHP İlçe Örgütü Başkanı Sabah saat 10.00’da başlayan Kan Bağışı Manisa Kızılay Kan Merkezi Doktorlarından Ayhan Çetin ve ekibi tarafından gerçekleştirildi.

Öte yandan kan bağının önemine vurgu yapan A. Vehbi Bakrlıoğlu yaptığı açıklamada, “Bilindiği üzere biz Akhisar CHP olarak geçtiğimiz senede Organ Bağışı Kampanyası düzenlemiştik. Parti olarak bu tür hayati kampanyaları önemsiyoruz ve topluma örnek olmak için çaba gösteriyoruz.

Ancak bu tür konular sadece ihtiyaç olduğu zamanlar hatırlanıyor, bunun böyle olmaması gerekiyor. Bu durumda ülke olarak, ve vatandaş olarak daha bilinçli olmamız lazım. Ben açıkçası sağlıklı her vatandaşı kan vermeye davet ediyorum.” Dedi. Akşam saatlerine kadar süren Kan bağış kampanyasında toplam 35 ünite kan verildiği açıklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber