banner234

Akhisar CHP'de Balbay'lı Gece

CHP Akhisar İlçe Teşkilatında Birlik, Beraberlik ve Dayanışma gecesi düzenlendi, geceye onur konuğu olarak İzmir Milletvekili Mustafa Balbay katıldı.

Akhisar CHP'de Balbay'lı Gece
CHP Akhisar İlçe Teşkilatında Birlik, Beraberlik ve Dayanışma gecesi düzenlendi, geceye onur konuğu olarak İzmir Milletvekili Mustafa Balbay katıldı. 

Tütün Otel Yazlık Salonda düzenlenen CHP Akhisar İlçe Teşkilatı Birlik, Beraberlik ve Dayanışma gecesinde İzmir Milletvekili Mustafa Balbay’a sevgi seli oldu. Salona girdiği sıradan itibaren ayakta alkışlanan Balbay ile birçok kişi fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Geceye ayrıca CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Meclis Üyesi Yakup Akkaya, CHP Manisa Milletvekilleri Hasan Ören, Sakin Öz ve Özgür Özel, Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, CHP Manisa İl Başkanı Cahit Kaplan, İlçe yöneticileri, aday adayları ve birçok CHP’li katıldı. 

Gecede konuşma yapan Akhisar İlçe Başkanı İsmail Fikirli, seçim sürecine girdiklerini ve tüm aday adaylara başarılar diledi. 

Hasan Ören, Cahit Kaplan, Sakine Öz, Özgür Özel, Aylin Nazlıaka’nın konuşmalarının ardından konuşma yapan Mustafa Balbay; "Bu salonlar benim sosyal aşkımdır. Arada ne kadar hasret olursa olsun bir gün kavuşacağımıza inanıyordum. Sizleri her zaman göğe baktırdım hiçbir zaman yere baktırmadım. Bundan sonra gözyaşlarımız sevinç gözyaşlarımız olacaktır. Herkesten dualarını sürdürmesini isteyeceğim, daha çok işimiz var. Cumhuriyet'in 100. yılında iktidarda Cumhuriyet'in temeli olan Cumhuriyet Halk Partisi olacaktır. Osmanlı döneminde Lale Devri vardı, şimdi sülale devri var. İktidar Osmanlı tarihinin çöküş dönemindedir. 2015 seçimlerinde zafere inanırsak, iktidar bizim olacaktır" dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, "Ön seçim olacak mı diye herkes soruyor, tüzük değişikliği 2012'de kurultayda yapıldı, önümüzdeki seçimlerde ön seçim yapılacaktır.” Diye konuştu.


Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2014, 01:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
halil
halil - 6 yıl Önce

lütfen arkadaşlar milletvekilliğine seçilecek kişide dürüst halk tarafından sevilen kişileri ön plana çıkarın. arkadaşları tarafından sevilen değil halk tarafından seçilen

halil
halil - 6 yıl Önce

köylere projeksiyonlarla gidin. köylüye akp nin yolsuzluklarını göstererek anlatın.
gerçek dindar olmadıklarını dini nasıl kullandıklarını görsellerle anlatın. montaj montaj diye diye halkı nasıl kandırdığını anlatın.
chp yönetiminde bulunan kişilerin menfaat için oralara gelmemesi gerekir ülke gidiyor.
biz hepimiz müslümanız chp nin ateist olmadığını din düşmanı olmadığını anlatın.
atatürkü anlatın din düşmanı olmadığını , atatürk olmasaydı neler olabileceğini anlatın onun baştacı edilmesi gerektiğini anlatın

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber