banner234

Akhisar CHP Dur Durak Bilmiyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akhisar İlçe Örgütü, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile birlikte siyasi çalışmalarına devam ediyor.

Akhisar CHP Dur Durak Bilmiyor

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akhisar İlçe Örgütü, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile birlikte siyasi çalışmalarına devam ediyor.

Akhisar CHP İlçe Örgütü Sazoba, Pınarcık, Aşağı Dolma, Gökçe Ahmet, Eski Sarnıç, Yenice Köy ve Akkocalı Mahallelerinin hayırlarına katıldı. Ardından da Zeytinliova Gölet’i ve Akhisar Gölet’inde seçim çalışmasını sürdürdü.

Akhisar CHP Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleri anneler günü sebebiyle Zeytinliova Gölet’i ve Akhisar Gölet’inde bayanlara çiçek ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun anneler günü mesajının broşürünü dağıtarak Anneler Gününü kutladı.

Bayanlar ile sohbet eden Kadın Kolları üyeleri, partilerinin seçim vaatlerini anlattılar. CHP’nin Kadın hakları ilgili sorunları sıfırlayacaklarını dile getirirken, bayanların aile ekonomisine katkı yapmaları için gerekli bütün desteğin CHP olarak sağlanacağını ve kadınların daha çok çalışan ve üreten bir birey konumuna getireceklerini dile getiriyorlar.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2015, 19:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber