banner234

Akhisar AK Parti'den Ankara Ziyareti

Adalet ve Kalkınma Partisi Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, Kadın Kolları Başkanı Şemsi Okur ve yönetim kurulu üyeleri ile Genlik Kolları Başkanı Süleyman Çakar ve yönetim kurulu üyeleri Ankara’ya çıkartma yaptılar.

Akhisar AK Parti'den Ankara Ziyareti

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, Kadın Kolları Başkanı Şemsi Okur  ve yönetim kurulu üyeleri ile Genlik Kolları Başkanı Süleyman Çakar ve yönetim kurulu üyeleri Ankara’ya çıkartma yaptılar.


İlk olarak Ak Parti Genel Merkezini ziyaret eden Akhisarlı yöneticiler, Genel Merkezde Ak Parti  Manisa Milletvekili Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi ve Milletvekili Uğur Aydemir  ziyaret ettiler.  Tanrıverdi  ve Aydemir Ak Parti Akhisar heyetini sıcak ve samimi bir ortamda karşıladılar. Ak Parti sonrasında Ak Parti Genel Merkezinde Ak Parti  Manisa Milletvekili Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi ve Milletvekili Uğur Aydemir’in katılımıyla düzenlenen sabah kahvaltısı  katıldı. Ardından vekiller, davetliler ile birlikte TBMM’de yapılan haftalık Ak Parti genel kurul toplantısına katıldılar.

 

Akhisar heyeti, Genel kurul toplantısından sonra Ak Parti Akhisar heyeti Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la Meclis protokol kapısı önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler. Daha sonra Ak Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, Kadın Kolları Başkanı Şemsi Okur ve Gençlik Kolları Başkanı  Süleyman Çakar’ın  hazırlamış oldukları Akhisar zeytin ve zeytin yağını takdim ettiler.

 

Ardından Akhisar heyeti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir eşliğinde TBMM bahçesinde toplandılar ve Akhisar’daki sorunları dile getirip karşılıklı sohbet edip çay içtiler.


TBMM bahçesindeki sohbetten sonra Meclis yemek salonunda hemşerileri ile birlikte Ak Parti  Manisa Milletvekili Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi ve Milletvekili Uğur Aydemirle öğle yemeği yediler.

 

TBMM ziyaretinden sonra Ak Parti Akhisar heyeti Anıtkabir’e geçerek Atatürk’ün mozolesine gelerek kabri başında dua ettiler ve rehber eşliğinde Anıtkabir ve müzeleri gezdiler.

 

Ziyaretin son bölümünde Ak Partililer Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdir’yi de makamında ziyarette bulundular.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber