Akhisar AK Parti Ulu Çınarların Gölgesinde

AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatı Yaşlılar Haftası münasebetiyle geçtiğimiz yıl başlattığı "Ulu Çınar'larla el ele "projesine bu yılda Akhisarımızın Ulu Çınar'ların ziyaret ederek devam ettirdi.

Akhisar AK Parti Ulu Çınarların Gölgesinde

AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatı Yaşlılar Haftası münasebetiyle geçtiğimiz yıl başlattığı "Ulu Çınar'larla el ele "projesine bu yılda Akhisarımızın Ulu Çınar'ların ziyaret ederek devam ettirdi.

AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, AK Parti Akhisar İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Nefise Şükran Füzün, Reyhan Al, AK Parti Akhisar Kadın Kolları Başkanı Arzu Kokaz ve AK Parti Akhisar Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Karaoğlu ile birlikte yaşlı vatandaşlarla bir araya gelindi.

Akhisar’ın Ulu Çınarları Nevin Dağlı, Hamit Hocaoğlu, Cumhuriyetimizle yaşıt Hayriye Kurtoğlu, Hasan Alemdar, Gülsüm Yurdakul, Hatice Biçer’i evlerinde, Paşa Mahallesi Muhtarı Hidayet Çakmak, Şeyhisa Mahallesi Muhtarı Zarif Süzgün’ü muhtarlıklarında, Ahmet Er’i de hastanede ziyarette bulundular.

AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit; “İnsanlar; bebeklik, çocukluk, gençlik, orta yaş ve yaşlılık evrelerini yaşarlar.  Bir Yaşlı asla gençliğine dönemeyecektir Ama bir genç muhakkak ki yaşlanacaktır bu gerçek hiçbirimizce unutmamalıdır.

Biz bugün geçtiğimiz yıl başlattığımız Ulu Çınar'larımızla El Ele projemizin ikinci aşamasını  gerçekleştiriyoruz bu yıl ziyaret ettiğimiz büyüklerimizin arasında Cumhuriyetle yaşıt olanlar var bu ne büyük bir zenginlik  ne kadar şükretsek az bu büyüklerimizin anıları ile bizde unutulmaz hatıralara sahip olduk öncelikle Şehrimizin Ulu Çınar'ları olan Büyüklerimize ve onları sevgileri ile sarıp sarmalayan ailelerine şükranlarımı sunuyorum diye memnuniyetini dile getiren Şenyiğit sözlerine şöyle devam etti;

Yaşlılarımız dünle bugünümüz arasındaki köprülerdir. Kültür yaşamımızı yarınlara taşımayı sağlayan en önemli varlıklarımızdır. Yaşlılarımıza sürekli saygı göstermeliyiz. Bu aynı zamanda onlara bir minnet borcumuzdur. Yaşlı bireylerin toplumla bütünleşmesi ve yaşama bağlı olmaları gerekir. Alemleri yoktan var eden Yüce Rabbimiz, gençliğin baki olmadığını ve yaşlılığın da bir vakit insanoğlunun karşısına çıkacağını buyurmuştur. Onun için gençliğin bir nimet olduğunu asla unutmayalım. Yaşlılara saygı göstermek hepimizin en temel görevidir. Her birimiz, bir gün geldiğinde kendimizin de yaşlanacağını bilmeli, yaşlılara hürmette asla kusur etmemeliyiz. Yaşlanan anne ve babalarımıza sahip çıkmalı, onları korumalı, bakımlarını üstlenmeliyiz. Bilmeliyiz ki anne ve babamıza nasıl davranırsak, bizden sonra gelecek nesiller de bize öyle davranacaktır. Bu vesileyle şehrimizde yaşayan tüm vatandaşlarımıza sağlık ve sıhhat dolu mutlu günler diliyorum. Ulu Çınar'larımız herdaim Başımızın  tacıdır." 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber