AK Partili Akkal ve Hızlı'dan Akhisar'da esnaf ziyareti

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) TBMM İç İşleri Komisyon üyesi ve Manisa Milletvekili Tamer Akkal, İl Başkanı Salih Hızlı, İl başkan yardımcıları Nurettin Aytekin, Ömer İşçi, AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti. İlçe başkanı Fatih Füzün, Kadın Kolları başkanı Burcu Bozbıyık, Gençlik Kolları başkanı Mert Şenay, Belediye Meclis üyeleri ve partili üyeler karşıladı. 

AK Partili Akkal ve Hızlı'dan Akhisar'da esnaf ziyareti

Ziyarette konuşan AK Parti İlçe Başkanı Fatih Füzün;" Bugün güzel bir program hazırladık vekillerime inşallah bu program kapsamında hep beraber esnaf ziyaretleri ve kurum ziyaretleri yapacağız. Vatandaşımızı dinleyeceğiz, eksiklerimiz varsa onları tamamlayacağız. Vatandaşımızın isteklerini değerlendirip il bazında genel merkez bazında da başkanlarımıza anlatacağız” dedi.

AK Parti İlçe Lokalinde konuşan TBMM İç İşleri Komisyon üyesi ve Manisa Milletvekili Tamer Akkal;" Tüm MKYK üyeleri ve genel merkez yönetimi ve bakanlarımızla birlikte 1 haftadır yangın bölgesindeydik. Dün gelebildik. Biz oradayken de Kastamonu’da sel felaketi oldu. Öncelikle bu yangınlarda şehit olan orman bakanlığımızın kıymetli çalışanlarına Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralılara acil şifalar diliyorum. Kastamonu’da 27 kişi hayatını kaybetti. Allah rahmet eğlesin, böyle şeylerin tekrarını göstermemesini diliyorum. 

Devletimiz afetzedenin yanında, tüm bakanlarıyla, bütün gücüyle yaraları sarmaya çalışıyor ve sarıyor da. Gönül isterdi ki hiç yangınlar olmasın, insanlara ve ağalara zarar gelmesin ama oldu bundan sonrası devletin güçlü bir şekilde yaraları sarması önemli ve sarıyor da. Muğla’da halkımıza soruyoruz bir ihtiyacınız var mı diye ilk günden beri her şeyimiz var diyorlar. Yangın çıkalı 15-20 gün oldu. Manavgat’taki yanan evlerin yerine evlerin su basmanları dahi çıktı. Devletimiz müdahale ediyor.  Bir hafta içerisinde 270’in üzerinde yangın başladı. Bunların tamamına devlet müdahil olup söndürmekle kalmadı vatandaşın her ihtiyacını ayağına kadar götürdü” dedi.

Daha sonra Milletvekili Tamer Akkal, İl başkanı Salih Hızlı, ve İlçe Başkanı Fatih Füzün, 
Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı Halil İbrahim Doğan'ı ziyaret ettiler. 

Ziyarette koşuşan Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Halil İbrahim Doğan;" Biz Türkiye Şoförler Federasyonu ile ilgili dünyanın her tarafına gittik. Trafik kazalarıyla ilgili. Şu anda ülkemizde yolla ilgili bizim hükümetimizin en başarı olduğu konu yollardır. Muhalefet yola ne gerek var diyor. Eskiden Türkiye’de trafik kazaları katliam haline geliyordu. Gölmarmara – Salihli arasındaki yol kötüydü. Artık bu yolda kazalar yüzde 100 şoför hatasıdır. Kurallara uyulsa hiç bu kazalar olmaz” dedi.

Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı; “Biz AK Parti Manisa il teşkilatı olarak 2023 için hızlı bir şekilde çalışıyoruz. Pandemi sonrasında da çalışmalarımız hızlandı. Milletvekillerimiz dört bir tarafa dağıldılar ve çalışıyorlar. Bugün de Tamer Akkal ile birlikte Akhisar’dayız. Halil İbrahim Doğan ağabeyimizi ziyaret ettik. Cuma namazından sonra da ziyaretlerimiz olacak. Akhisar’da olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. 15 yıl belediye başkanlığı yaptım. İnşallah Akhisar’ın bundan önce nasıl meselelerini çözdüysek bundan sonra da çözmeye devam edeceğiz. Akhisarlıların çözülecek bir meselesi varsa milletvekillerimizle birlikte AK Parti il teşkilatı olarak Akhisar’ın ve Manisa’nın emrindeyiz” dedi.

Ziyarette konuşan AK Parti TBMM İç İşleri Komisyon üyesi ve Manisa Milletvekili Tamer Akkal;" Bugün Akhisar’da olmaktan mutluluk duyuyoruz. Uzun zamandır planladığımız ama gündemin ve programların izin vermediği bir program bugün. İlk ziyaretimizi de baba dostu, çocukluğumdan beri tanıdığım amcam Halil İbrahim Doğan’a yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Ben de otobüs sektöründen geliyorum. İnşallah bugün onlar için ne yapabiliriz, bu sektör için neler yapabiliriz diye onları dinlemeye geldik. Daha sonra da gün içerisinde il ve ilçe başkanımız, teşkilatımızın katılımıyla birçok ziyaret gerçekleştireceğiz. Akhisar’ın ve Akhisarlıların ne sorunu varsa AK Parti olarak elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırım” dedi.

Ardından Hilaliye Caddesinde esnaf ziyareti gerçekleştiren AK Parti heyeti Süleymanlı Mahallesinde kılınan Cuma namazından sonra Emniyet Müdürlüğü, Orman Müdürlüğü, Marangozlar Odası başkanı Hüseyin Güleç’i ve Madeni Sanatkarlar Odası başkanı Osman Çakar’ı ziyaret etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber