AK Parti’den Arena Spor Kulübü’ne ziyaret

AK Parti Akhisar İlçe başkanı Fatih Füzün ve yönetim kurulu üyeleri, Arena Spor Kulübü’nü ziyaret etti.

AK Parti’den Arena Spor Kulübü’ne ziyaret

AK Parti Akhisar İlçe başkanı Fatih Füzün ve yönetim kurulu üyeleri, Arena Spor Kulübü’nü ziyaret etti.

10 yıldan beri Akhisar’da faaliyetlerini sürdüren Arena Spor Kulübü’nü Yeni Belediye arkasında bulunan ikinci kulübünde ziyaret eden AK Parti İlçe başkanı Fatih Füzün ve yönetim kurulu üyelerini, Arena Spor Kulübü başkanı Yasin Çiftçi karşıladı. 

Ziyaret öncesi salondaki öğrencilerin çalışmalarını izleyen AK Parti İlçe başkanı Fatih Füzün; “Akhisar’da amatör ve profesyonel spor dallarının gelişmesinde katkı sağlayan Arena Spor Kulübü’nün çalışmaları sırasında ziyaret etmek istedik. Bizler gençlerimize faydalı olan her konuda, parti olarak ve hükümetimiz olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Akhisar’ımızda ahlaklı ve kültürlü sporcular yetiştiren Arena Spor Kulübü başkanı Yasin Çiftçi ve ekibine teşekkür ediyoruz. Spor Kulüplerine ve esnaflarımıza desteklerimiz devam edecek.” Dedi.

Çalışmaların sürdüğü sırada ziyaretten memnuniyetini dile getiren Arena Spor Kulübü başkanı Yasin Çiftçi; “Özellikle çalışmalarımız sırasında bizleri ziyaret eden AK Parti ilçe yönetimine çok teşekkür ediyoruz. Bizler kulüp olarak kendi imkanlarımız ile bir çok zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Genç sporcularımız burada ahlaklı ve saygılı bir şekilde yetişiyor. Vatana ve millete hayırlı sporcular yetiştirmeye devam edeceğiz. Bizlere destek veren herkese teşekkür ediyoruz.” Dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber