AK Parti İl Başkanı Baybatur'a Akhisar'dan Tam Destek

AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur ilçe gezilerini Gölmarmara ve Akhisar’da sürdürdü.

AK Parti İl Başkanı Baybatur'a Akhisar'dan Tam Destek

 

AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur ilçe gezilerini Gölmarmara ve Akhisar’da sürdürdü.


Akhisar’da yaptığı konuşmada partililere 2014 yılında yapılacak olan seçimleri hedef göstererek 16 ilçede AK Parti bayrağının dalgalanması için çalışmaları istedi. Baybatur, “ 20 Mayıs’ta yapılacak olan kongrenin ardından hedefimiz 2014 yerel seçimleri. Bütün ilçelerde seçimleri kazanacağız.” dedi.


AK Parti 4. Olağan Kongresi öncesi İl Başkanı Murat Baybatur, Gölmarmara ve Akhisar ilçelerinde yaptığı delege ziyaretlerinden partililere yönelik yaptığı konuşmada hedefi yineledi ve 2014 yılında yapılacak olan seçimleri işaret etti. AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur, Gölmarmara da yaptığı konuşmada İlçe Başkanı Kamil Öz’ün ve ekibinin başarısının yeniden belediyenin AK Parti’ye geçeceğini ifade ederek partililerin şimdiden çalışmalarını istedi.


Gölmarmara’da yaptığı toplantının ardından Akhisar’a geçen AK Parti İl Başkanı Murat Baybatur ve yönetim kurulu üyeleri burada coşkuyla karşılandı. Yoğun katılımın yaşandığı Akhisar’da ki toplantı belediye meclisi toplantı salonunda gerçekleştirildi. Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit açılış konuşmasını yaparak Baybatur’a tam destek vereceklerini vurguladı.


AK Parti Manisa İl başkanı Murat Baybatur, burada yaptığı konuşmada 20 Mayıs’ta yapılacak olan kongrenin ardından partililerin 2014 yerel seçimlerine hazırlanmalarını istedi. Akhisar’da 2 dönemdir AK Partili Belediye Başkanı Salih Hızlı’nın seçildiğine dikkat çeken Baybatur, AK Partili Belediye Başkanlarının hizmet kalitesinin o şehirleri ve ilçeleri dünya standartlarına yükselttiğini belirtti. Baybatur şöyle konuştu; “Değerli dava arkadaşlarımız, bu gün AK Partili Belediyeler nasıl halkımızı güzel hizmetler veriyorsa bunun devamı için gece gündüz çalışmalıyız. Bundan sonraki tek hedefimiz 2014 yerel seçimleri ardından 2015 genel seçimler ve bunlarla birlikte ülkemizi gelecek yıllara taşıyacak hizmetlere imza atmak. AK Parti Hükümeti nasıl ülkemize hizmet veriyorsa AK Partili Belediyelerde bulundukları şehirlere ve beldelere güzel hizmetler yapıyor. Bunun için Manisa’nın 16 ilçesinde ve Manisa büyükşehir belediye başkanlığını kazanarak Manisa’nın semalarından AK Parti’nin bayrağını dalgalandıracağız. Her geçen gün AK Parti olarak oylarımızı artırıyoruz ve artırmaya devam edeceğiz. Çünkü adam gibi adam bir dünya liderimiz ve genel başkanımız var. Bizde genel başkanımız ve başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek ve onun yükünü hafifletmek için zaman mefhumu tanımadan çalışacağız. Ülkemizi gelecek yıllara taşımak ve dünya markası yapmak için çalışacağız. Ülkemizde yapılan seçimler nasıl yalnızca bizi ilgilendirmiyor dünya tarafından takip ediliyorsa,  bizde bunun için üzerimize düşen çalışmayı yapmak durumundayız. Artık ülkemizin eski günlerine dönmeyeceği gibi dünyada da lideri ülke olma yolunda ilerliyoruz. Yakın zamanda dünyanın en iyi 10 ekonomisi arasında yer alacak ülkemiz bu gün bile en iyi 16 ekonomi arasında yer alıyor. Milletimizi en iyi hizmete layıktır. En iyi hizmeti de AK Parti verdiği için yeniden tek başına iktidar olmak için çalışacağız.”


AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur ve beraberindeki partililer toplantının ardından bir süre partililer ve delegelerle sohbet ettiler. Belediye Salih Hızlı’nında katıldığı toplantıda partililer ve ilçe başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, Baybatur’u destekleyeceklerini ifade ettiler. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber