AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Akhisar'da

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı İstanbul Milletvekili Erol Kaya Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret etti. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Akhisar'da

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı İstanbul Milletvekili Erol Kaya Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret etti. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya, İl Başkanı Berk Mersinli’yi Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Başkan Yardımcıları Ömer İşçi ve Latif Çakmak, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile partili yöneticiler karşıladı.

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’nın makamında basın mensuplarına bir açıklama yapan Kaya, “Türkiye’de 16 Nisan referandum süreci Türk siyasi tarihinde çok önemli bir süreç. Bundan sonra bu ülkede istikrar hakim olacak. 5 yılda bir seçim yapılan ve seçilen kim olursa olsun tek başına iktidar olduğu ve güçlü bir hükümetlerin kurulduğu bir döneme yürüyoruz. 

Hayır diyenlerin hayır demesinin altında yatan en büyük neden başarısız olanların siyasette yeri olmayacak, tasfiye olacaklar. ‘Beş defa gittim, yedi defa yenildim, sekizinci defa geliyorum’ olmayacak. Bir insan seçime gittiğinde başarısız olunca ne bir partinin genel başkanlığı nede adaylığı mümkün değil. Türkiye’de şuanda bin 397 belediye bulunuyor. Bu belediyeler Türkiye Cumhuriyeti’nin bütçesinin neredeyse yüzde 25’ini kullanıyor. Hayır diyenlerin kıyameti kopardığı nokta buradadır. Millet iktidar olacak, milletin istemedikleri tasfiye olacak. 

Millet bizi bizden daha iyi, bu ülkeyi bizden daha iyi biliyor. Saha çalışmaları bizden 3-4 puan önde bulunuyor. Anketler yüzde 55 ile 56 diyor ama saha çalışmaları çok daha iyi. AK Parti sahaya yeni inmeye başladı. İnşallah 2007 referandumunda gördüğümüz Cumhurbaşkanlığı seçim süreciyle başlayan süreç 10 yıl sonra artık tamamlayıcısı olan 2017 referandumu ile tamamlamış olarak. Türkiye; ekonomik ve siyasi olarak çok daha güçlü bir noktaya gelecek. Bu güç hiçbir zaman Cumhurbaşkanının güçlü olması demek değildir. Birilerinin bu işi sulandırmak için söylediklerine itibar etmeyiniz. Bu güç tamamen bu ülkenin milletinin ve devletinin gücü olacaktır. Tartışmasız iktidar olacaktır. Sandığa geleceğiz Cumhurbaşkanını seçeceğiz ve sabahına hükümet kurulacak. 7 Haziran’da koalisyon çıktı. Çıkan koalisyonda AK Parti, uzun bir süre Cumhuriyet Halk Partisi ile görüşme yaptı. Sanayicimiz, tacirlerimiz ve yabancı yatırımcılar belirsizlikten etkilendi. Bundan sonraki süreçte Türkiye çok daha güçlü, hızlı büyüyen ve kalkınan bir ülke olacaktır” dedi.

Ziyarette Belediye Başkanı Salih Hızlı günün anısına Erol Kaya’ya Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisar Belediyespor’un 45 numaralı Erol Kaya yazılı yeşil-siyah çubuklu forması ile Akhisar Belediyesi Sanat Atölyesinin ürettiği çini takdim edildi.

Program sonrası Erol Kaya ve beraberindeki heyet Akhisar Gıda ve Tekstilciler Sitesini ziyaret ederek daha sonra Soma’ya hareket etti.
  
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber