AK Parti Diş Sağlığı Haftasını Kutladı

Ağız ve diş sağlığı haftası nedeniyle Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Başkan Yardımcısı

AK Parti Diş Sağlığı Haftasını Kutladı

Mustafa ÖZDEMİR (Akhisarpress.com) - Ağız ve diş sağlığı haftası nedeniyle Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Başkan Yardımcısı Latif Çakmak, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, AK Parti KAdın Kolları Başkanı Şemsi Okur, Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Çakar, ATSO ağız ve Diş Sağlığı merkezini ziyaret etti.

Ziyarette AK Parti İlçe Teşkilatını, Başhekim,yönetici Hüseyin Tavlı, İdari Mali Müdür Ümit Eraslan ve Sorumlu Hemşire Selma Arslan karşıladı. Konuşma yapan hastene başhekimi "Verdikleri hizmetler nedeniyle diş hekimlerimize teşekkür ediyoruz. Bu hafta kaliteyi artırmak adına neler yapabiliriz onu konuşuyoruz. Diş hekimlerimizin de mesajları var. Dişlerimizi fırçalamamız, çocuklarımıza bu alışkanlığı kazandırmamız için farkındalık oluşturmamız gerekiyor. Bu hafta biz bu amaçla çalışıyoruz."

Diş polikliniklerini gezen AK Parti İlçe Teşkilatı diş hekimlerine ve diğer çalışanlara çiçek takdim etti ve herkesin Ağız ve Diş Sağlığı haftası kutladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber